عسکری: امیدوارم مردانی مسئله ای برای مبارزه نداشته باشد، سال آینده لیگ زودتر شروع می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: سال آینده رقابت های لیگ زودتر شروع می گردد تا فشردگی مسابقات بر عملکرد تیم ها تاثیر منفی نگذارد.

عسکری: امیدوارم مردانی مسئله ای برای مبارزه نداشته باشد، سال آینده لیگ زودتر شروع می گردد

فریبرز عسکری در گفت و گو با خبرنگاران، درباره ارزیابی خود از سطح کیفی هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو، اظهار کرد: از آنجا که در هفته های نخست با توجه به اینکه تیم ها هنوز ترکیب خود را پیدا ننموده اند نمی توان ارزیابی دقیقی از سطح فنی نفرات داشت اما با این وجود شاهد رقابت های خوبی بودیم و با توجه به رشد کمی تیم ها و پخش شدن نفرات باتجربه در تیم های مختلف انتظار این است که شاهد رقابت های خوبی باشیم و نیروهای جوان نیز بتوانند توانایی های خود را نشان بدهند.

سرمربی تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سوال که آیا چهره جدیدی در جریان برگزاری این رقابت ها مشاهده نموده یا خیر، گفت: تعداد زیادی از نفرات آمدند و مبارزه کردند اما هنوز برای کشف استعدادها زود است، قطعا هر چه به جلو برویم شاهد ظهور پدیده در رقابت های لیگ خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه لیگ عرصه مناسبی برای ظهور پدیده های تکواندو و کشف آن هاست، گفت: بچه های ملی پوش نیز همگی از دل رقابت های لیگ بیرون آمده اند و این رقابت ها عرصه مناسبی است تا جوان ها به میدان بیایند و توانایی های خود را نشان بدهند.

عسکری توضیح داد: البته بهتر است برای سال آینده برنامه ریزی دقیق تری برای رقابت های لیگ صورت گیرد و این رقابت ها زودتر شروع گردد، نه اینکه به این شکل و بصورت فشرده در 4 ماه برگزار گردد. این موضوع در جلسه سازمان لیگ مطرح شد و مورد آنالیز نهاده شد و قرار شد سال آینده لیگ زودتر شروع گردد.

سرمربی تیم ملی تکواندو در ادامه تبادل نظر با خبرنگاران، درباره آخرین وضعیت تیم ملی تکواندو برای حضور در مرحله سوم رقابت های گرندپری 2019 در بلغارستان با هدف افزایش امتیاز کسب سهمیه المپیک، گفت: بامداد سه شنبه راهی بلغارستان هستیم. خدا را شکر بچه ها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و با توجه به اینکه در رقابت های ژاپن به اوج آمادگی رسیدن بودند سعی کردیم به بدنشان فشار زیادی وارد نکنیم و با آمادگی 70 تا 80 درصد راهی این مسابقات خواهیم شد. امیدوارم در این رقابت ها نیز نتایج خوبی بگیریم تا در مرحله نهایی به سهمیه های المپیک برسیم.

وی درباره آخرین وضعیت سجاد مردانی پس از مصدومیت، اظهار داشت: او یک هفته بدلیل مصدومیتی که داشت با تیم تمرین نکرد و بعد از یک هفته به جمع ملی پوشان اضافه شد. در حال حاضر روند درمانی خود را بخوبی طی می نماید و اگر مسئله ای پیش نیاید در مسابقات با قدرت حاضر خواهد شد. البته ما سعی کردیم تمرین سنگین مبارزه برای او نگذاریم تا مبادا مصدومیتش تشدید گردد. او بخوبی ضربه می زند و در دویدن نیز مسئله ای ندارد، امیدوارم در زمان مبارزه نیز مسئله ای برای او پیش نیاید.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 15508

به "عسکری: امیدوارم مردانی مسئله ای برای مبارزه نداشته باشد، سال آینده لیگ زودتر شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسکری: امیدوارم مردانی مسئله ای برای مبارزه نداشته باشد، سال آینده لیگ زودتر شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید