لزوم همکاری دستگاه های اجرایی پاکدشت برای نوسازی مدارس شهرستان

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، هادی تمهیدی صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از 3 پروژه عمرانی آموزش و پروش پاکدشت در جمع خبرنگاران گفت : با توجه به فصل بازگشایی مدارس یکی از مهمترین وظایف متولیان امر توجه به امر آموزش و پرورش و فراهم کردن بستر مناسب و احصای موقعیت ها در راستای رشد و ترقی دانش آموزان است. فرماندارشهرستان پاکدشت گفت: یکی از موضوعات و نیازهای اصلی دانش آموزان و خانواده های آنان با توجه به آغاز فصل تحصیلی جدید احداث مدارس نوساز است و این امر از اهداف مهم در امر آموزش محسوب می گردد و ضروری است همه دستگاه های اجرایی به تناسب سهم، به تکلیف ارائه گردیده در این راستا برای همکاری با آموزش و پرورش اقدام نمایند.

لزوم همکاری دستگاه های اجرایی پاکدشت برای نوسازی مدارس شهرستان

رئیس شورای آموزش و پرورش پاکدشت بیان داشت: دستگاه های اجرایی و نهادهای ذیربط باید نهایت همکاری لازم را با آموزش و پرورش در فراهم کردن بستر مناسب برای حضور پرنشاط تر دانش آموزان در محیط آموزشی داشته باشند.

تمهیدی در ادامه با بیان اینکه نوسازی و بازسازی مدارس باید در اولویت کارهای عمرانی شهرستان قرار بگیرد اضافه نمود: دانش آموزان سرمایه های ارزشمندی هستند که هر چقدر برای آنان و برای آموزش هزینه گردد جز سرمایه به حساب خواهد آمد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1357

به "لزوم همکاری دستگاه های اجرایی پاکدشت برای نوسازی مدارس شهرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم همکاری دستگاه های اجرایی پاکدشت برای نوسازی مدارس شهرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید