مدرسه شبانه صدرنشین باکس آفیس آمریکا شد، پاکوتاه در مقام دوم

به گزارش مجله کامپیوتر به نقل از رپ، فیلم مدرسه شبانه در هفته اول اکران خود با 28 میلیون دلار فروش صدرنشین باکس آفیس آخر هفته آمریکا شد شاید این مقدار فروش در هفته اول دستاورد بزرگی به نظر نرسد اما برای یک کمدی شبیه مدرسه شبانه محصول یونیورسال قطعا یک پیروزی است آن هم در زمانی که تنها تعداد کمی کمدی باارزش در باکس آفیس، به موفقیت دست یافته اند.

مدرسه شبانه صدرنشین باکس آفیس آمریکا شد، پاکوتاه در مقام دوم

مدرسه شبانه در ژانر خود توانست رکورد بازدارندگان محصول یونیورسال را در میزان فروش هفته اول در سال جاری بشکند. کمدی بازدارندگان که اوایل سال جاری اکران شد توانسته بود به فروش 20 میلیون دلاری در هفته اول اکرانش دست یابد.

مدرسه شبانه با بازی کوین هارت و تیفانی هدیش در 3091 سالن سینما به نمایش درآمد میزان فروش افتتاحیه این فیلم تنها چندگام عقب تر از فیلم سفر دختران همکاری قبلی هدیش و کارگردان این فیلم ملکوم دی لی است. سفر دختران سال گذشته 31 میلیون دلار در هفته اول اکران خود بدست آورد.

با این وجود به نظر می رسد مدرسه شبانه با اکران دو فیلم ونوم محصول سونی و ستاره ای متولد شده است محصول وارنر در هفته آینده جایگاه پایدار خود در این هفته را ازدست بدهد.

در جایگاه دوم باکس آفیس این هفته انیمیشن پاکوتاه محصول کمپانی وارنر قرار گرفت. پاکوتاه با فروش افتتاحیه 23 میلیون دلار از 4131 سالن سینمایی که در اختیار داشت در نخستین هفته نمایشش توانست اندکی بهتر از دو انیمیشن اکران شده وارنر در ماه سپتامبر به نام لک لک ها (با 21.3 میلیون دلار) و فیلم لگو نینجاگو (با 20.4 میلیون دلار) قرار بگیرد.

فیلم خانه با یک ساعت در دیوارهایش محصول کمپانی یونیورسال نیز در دومین هفته اکرانش با کسب 12.5 میلیون دلار، جایگاه سوم این فهرست را از آن خود کرد طبق آمار فروش این فیلم نسبت به هفته اول نمایشش 53 درصد کاهش یافته است. خانه با یک ساعت در دیوارهایش در 10 روز اول اکران 44.7 میلیون دلار بدست آورده بود.

یک لطف ساده محصول استودیوی لاینزگیت با 6.5 میلیون دلار فروش در سومین هفته اکرانش در جایگاه چهارم پرفروش ترین فیلم های آخر هفته قرار گرفت. مجموع فروش داخلی یک لطف ساده تاکنون به 43 میلیون دلار رسیده است.

اما رقابت برای قرار دریافت در میان 5 فیلم پرفروش آخر هفته با وجود دو فیلم ترسناک راهبه محصول وارنر و نیولاین و فیلم جشن جهنمی ساخته لاینزگیت و سی بی اس فیلمز بسیار نزدیک بود با این حال راهبه با 5.4 میلیون دلار توانست در رتبه پنجم قرار بگیرد و فروش خود را در مجموع چهار هفته به 109 میلیون دلار برساند.

جشن جهنمی نیز که نمایشش از این هفته آغاز شده است با 5 میلیون دلار فروش در جایگاه ششم این فهرست قرار گرفت.

فیلم آسیایی های خرپول محصول کمپانی وارنر هم با 4.15 میلیون دلار هفتمین فیلم پرفروش آخر هفته آمریکا لقب گرفت میزان فروش این فیلم در هفتمین هفته اکرانش به 165 میلیون دلار رسید.

از دیگر فیلم های شاخصی که در این هفته اکران شد می توان به فیلم پیرمرد و اسلحه محصول فاکس سرچلایت با بازی رابرت ردفورد اشاره کرد این فیلم که گفته می شود شاید آخرین فیلم ردفورد در مقام بازیگری باشد با 5 سالن سینمایی که در اختیار داشت 150 هزار دلار فروش کرد و در جایگاه بیست و هفتم این فهرست قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1485

به "مدرسه شبانه صدرنشین باکس آفیس آمریکا شد، پاکوتاه در مقام دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه شبانه صدرنشین باکس آفیس آمریکا شد، پاکوتاه در مقام دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید