می توانیم پول ملی دیجیتال فراوری کنیم

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس دانشکده پست و مخابرات گفت: اگر ما پول ملی دیجیتال داشته باشیم می توانیم به راحتی اقتصاد کشور را توسعه دهیم و این کار همانند دیگر پروژه ها امکان پذیر است.

می توانیم پول ملی دیجیتال فراوری کنیم

صادق عباسی شاهکوه رئیس دانشکده پست و مخابرات در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران با اشاره به فرصت های موجود در استفاده از ارز دیجیتال گفت: بدون شک اقتصاد دیجیتال می تواند به کشور یاری زیادی کند چرا که این اقتصاد، مالی است که توسط هیچ کشوری قابل تحریم نیست.

وی اضافه نمود: اگر ما پول ملی دیجیتال داشته باشیم می توانیم به راحتی اقتصاد کشور را توسعه دهیم و این کار همانند دیگر پروژه ها امکان پذیر است.

ما هم می توانیم رمز ارز فراوری کنیم

عباسی شاهکوه در ادامه بیان نمود: پست بانک باید درباره ایجاد پول ملی دیجیتال آنالیز های لازم را انجام دهد و برای تحقق و آن برنامه ریزی کند.

رئیس دانشکده پست و مخابرات در ادامه گفت: اگر بتوانیم این موضوع را با بالاترین کیفیت به انجام برسانیم می توانیم به بین المللی شدن آن نیز فکر کنیم.

عباسی شاهکوه اعلام نمود: فراموش نکنیم ارزهای دیجیتالی که هم اکنون در جهان مورد استفاده قرار می گیرند توسط یک شرکت طراحی و تهیه شدند و حتی حمایت یک کشور را هم نداشتند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 14792

به "می توانیم پول ملی دیجیتال فراوری کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می توانیم پول ملی دیجیتال فراوری کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید