نجاتی: نقطه ضعف پیکان، دفاع روی تور است، همه در لیگ والیبال عصبی هستند

به گزارش مجله کامپیوتر، مربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: دفاع روی تور تیم والیبال پیکان به نسبت تیمی که بهترین سرویس ها را می زند، متناسب نیست.

نجاتی: نقطه ضعف پیکان، دفاع روی تور است، همه در لیگ والیبال عصبی هستند

حسین نجاتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال گفت: ما 3 بازیکن آسیب دیده داشتیم که با برطرف مصدومیت آنها، شرایط تیم بهتر شده است. بازی کردن مصدومان برای ما غنیمت است.

نجاتی ادامه داد: ما انتظار پیروزی مقابل پیکان را در تهران داشتیم. ما بازی با سایپا را هم به خاطر داوری باختیم، چون اگر اشتباه از طرف ما بود، داوران این بازی را محروم نمی کردند.

مربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: بزرگ ترین نقطه ضعف تیم پیکان، دفاع روی تور این تیم است. در واقع دفاع روی تور این تیم به نسبت تیمی که بهترین سرویس ها را می زند، متناسب نیست. پیکان دارای مربیان و سازمان خوب و همچنین اسپک های قدرتمند و موثری است ولی همانطور که گفتم در دفاع روی تور مشکل دارد. البته در بازی عصر چهارشنبه، روز خوب آنها هم نبود.

ملی پوش پیشین والیبال ایران در مورد کارت قرمزهای متعدد این بازی توضیح داد: من نمی دانم مشکل چیست که همه در لیگ عصبی هستند. در بازی با پیکان هم، دفاع روی توری انجام شد و بازیکن مدافع برای حریف کری خواند و حرف هایی زد که داور به هر 2 کارت قرمز داد.

نجاتی ادامه داد: ما در ابتدای فصل بنا داشتیم که تیم را حتی المقدور با بازیکنان جوان و بومی ببندیم و در حال حاضر هم 11 بازیکن از تبریز داریم. لطمه بزرگ را اما کسانی به ما زدند که با وجود داشتن قرارداد از روحیه جوانمردی سرمربی تیم استفاده کردند و تیم را ترک کردند.

او در انتها گفت: شهرداری تبریز تا کنون به تعهدات خود عمل نموده و قرار است در نیم فصل دوم هم مقداری پول به تیم تزریق کند. ما به آینده امیدواریم.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 3141

به "نجاتی: نقطه ضعف پیکان، دفاع روی تور است، همه در لیگ والیبال عصبی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجاتی: نقطه ضعف پیکان، دفاع روی تور است، همه در لیگ والیبال عصبی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید