نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته در گلستان برگزار می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس هیئت کاراته گلستان گفت: نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته و مسابقات قهرمان دختران و پسران کشور سبک گوجوریو برای اعزام به رقابت های 2019 مالزی، تیرماه سال جاری در استان برپا می گردد.

نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته در گلستان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران از گرگان، اسماعیل جبله صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به چند برنامه مهم کاراته در استان در تیرماه گفت: نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته و مسابقات قهرمان دختران و پسران کشور سبک گوجوریو برای اعزام به رقابت های 2019 مالزی، تیرماه سال جاری در استان گلستان برپا می گردد.

وی اضافه کرد: اردوی تیم ملی کاراته نونهالان و نوجوانان پسر، استعدادهای برتر کشور از 12 تا 14 تیر ماه در مجموعه ورزشی دخانیات گلستان زیر نظر کادر فنی تیم ملی با حضور تیم منتخب گلستان برپا می گردد.

رئیس هیئت کاراته استان گلستان اظهار کرد: همچنین مسابقات قهرمانی پسران و دختران کشور اعزامی به رقابت های جهانی مالزی سبک گوجوریو کن بوکان 27 و 28 تیرماه به میزبانی گنبدکاووس برگزار می گردد.

جبله گفت: چهارمین دوره المپیاد کاراته پسران و دختران استان 6 و 13 تیرماه در رده نونهالان و نوجوانان در شهرهای فاصل آباد و آزادشهر برگزار می گردد.

وی اظهار کرد: همچنین برگزاری مسابقات قهرمانی سبک های آزاد استان هم از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده در تیرماه سال جاری است.

جبله اضافه کرد: در سال 98 با تدوین برنامه های راهبردی کیفی و کمی و هدفمند در شورای برنامه ریزی برای کاراته گلستان در همه سطوح قهرمانی و آموزشی در 2 بخش پسران و دختران در کنار برنامه های جاری پیش بینی شده است.

ش

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 11137

به "نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته در گلستان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته در گلستان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید