واحدهای نیمه تمام مسکن مهردر مهاجران وامیرکبیر 90درصد پیشرفت دارد

به گزارش خبرنگاران، احمد مرزبان روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان مرکزی که با حضور احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در اراک برگزار گردید، گفت: از تعداد 23 هزار و 629 واحد مسکونی مسکن مهر مورد قرارداد در شهرهای بالای 25 هزار نفر استان مرکزی، 152 واحد هنوز تحویل داده نشده است.

واحدهای نیمه تمام مسکن مهردر مهاجران وامیرکبیر 90درصد پیشرفت دارد

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی اضافه کرد: همچنین از تعداد 9 هزار و 326 واحد مورد قرار داد در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان مرکزی، 708 قرارداد خودمالک و 80 قرارداد گروه ساخت، باقی مانده است.

مرزبان اعلام کرد: در رابطه با شهرهای جدید امیرکبیر و مهاجران، از مجموع دو هزار و 655 واحد مسکن مهر در این دو شهر، در حال حاضر 431 واحد باقی مانده که 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی نیز بازدیدی از این واحدها به عمل آورد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی بیان داشت: در جمع بندی، از مجموع 39 هزار و 210 واحد مسکن مهر شهری که در استان مرکزی مقرر بوده احداث گردد، با احتساب خودمالک ها، یک هزار و 371 واحد باقی مانده و بدون احتساب خودمالک ها نیز 663 واحد باید مشخص تکلیف و تکمیل شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 3411

به "واحدهای نیمه تمام مسکن مهردر مهاجران وامیرکبیر 90درصد پیشرفت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحدهای نیمه تمام مسکن مهردر مهاجران وامیرکبیر 90درصد پیشرفت دارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید