پرداخت بیش از 19میلیارد ریال تسهیلات به بانوان روستایی زنجان در حوزه صنایع دستی

به گزارش مجله یک کامپیوتر، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی استان زنجان گفت: در امسال برای 172 طرح روستایی صنایع دستی در حوزه بانوان تسهیلاتی بالغ بر 19میلیارد و 493میلیون ریال پرداخت گردیده است.

پرداخت بیش از 19میلیارد ریال تسهیلات به بانوان روستایی زنجان در حوزه صنایع دستی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان، یحیی رحمتی مدیرکل میراث فرهنگی این استان، امروز، 16 مهر در زنجان مطرح کرد: برای 172طرح روستایی صنایع دستی در حوزه بانوان تا کنون تسهیلاتی بالغ بر 19 میلیارد و 493 میلیون ریال پرداخت گردیده است.

او ادامه داد: در 6 ماهه سال 97 در حوزه مشاغل خانگی صنایع دستی بانوان در دو حوزه شهری و روستایی نیز تاکنون برای 108 طرح ارائه گردیده اعتباری بیش از 13میلیارد ریال پرداخت گردیده است.

رحمتی در خصوص مجموع تسهیلات پرداختی در حوزه طرح های روستایی اظهار کرد: تا کنون 2 میلیارد و 833 میلیون تومان در همه رشته های صنایع دستی برای 194 طرح روستایی صنایع دستی به زنان و مردان روستایی تسهیلات واگذار گردیده است.

به گفته این مسئول پرداخت این تسهیلات در راستای طرح های متمرکز سامانه کارا است که از سال 96 ارائه طرح ها شروع و پرداخت ها در 6 ماهه اول سالجاری اجرا شده است.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1650

به "پرداخت بیش از 19میلیارد ریال تسهیلات به بانوان روستایی زنجان در حوزه صنایع دستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت بیش از 19میلیارد ریال تسهیلات به بانوان روستایی زنجان در حوزه صنایع دستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید