پیروزی تیم ملی تنیس روی میز ایران در اولین دیدار جهانی

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان از امروز یکشنبه با برگزاری دیدارهای دور نخست مرحله گروهی در مالزی آغاز شد. در این مرحله از مسابقات تیم ملی تنیس روی میز ایران در چارچوب رقابت های دسته دوم به مصاف تایلند رفت و پیروز شد 3 بر 2 مقابل این تیم به برتری دست یابد.

پیروزی تیم ملی تنیس روی میز ایران در اولین دیدار جهانی

تیم ملی تنیس روی میز مردان ایران با ترکیب نوشاد و نیما عالمیان، افشین نوروزی، پوریا عمرانی و محمدرضا اخلاق پسند در مسابقات جهانی مالزی شرکت کرده است البته برای دیدار برابر تایلند بنا به تصمیم جمیل لطف الله نسبی نوشاد و نیما عالمیان و افشین نوروزی در ترکیب تیم قرار گرفتند. در این دیدار پاداساک نفر نخست تایلند در هر دو دیدار خود مقابل برادران عالمیان به پیروزی دست یافت ولی در نهایت ملی پوشان کشورمان پیروز شدند با حساب 3 بر 2 به پیروزی رسیدند تا دیدار سخت نخست را با سلامت پشت سر بگذارند . نیما و نوشاد عالمیان به همراه افشین نوروزی هر کدام یک برد برای ایران به ارمغان آورند .

تیم ملی تنیس روی میز ایران دیدارهای دوم و سوم خود در مسابقات قهرمانی جهان را روز دوشنبه به ترتیب برابر تیم های هلند و کانادا برگزار می کند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 15509

به "پیروزی تیم ملی تنیس روی میز ایران در اولین دیدار جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی تیم ملی تنیس روی میز ایران در اولین دیدار جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید