پیکان مشکل اقتصادی ندارد، تلاشمان برای ارتقا تیم والیبال خاتم است

به گزارش مجله کامپیوتر، علیرضا طلوع کیان در تبادل نظر با خبرنگاران درباره دلایل جدایی اش از تیم والیبال پیکان تهران گفت: نظر مدیران باشگاه پیکان این بود که تیم برای نیم فصل دوم مسابقات به گونه ای تقویت گردد که به فینال رقابت ها راه یابد. این هدف از نظر من مقدور نبود چرا که ستاره ها با تیم های خود قرارداد داشتند و مبلغ پرداختی های آنها نیز تکمیل بود. شرایط جذب برای سایر ستاره های آزاد هم وجود نداشت.

پیکان مشکل اقتصادی ندارد، تلاشمان برای ارتقا تیم والیبال خاتم است

وی ادامه داد: برای رسیدن به فینال احتیاج به ابزار یعنی بازیکن داریم. پس از سنجش شرایط اعلام کردم که چنین هدفی قابل دسترسی نمی باشد و من نیز برای رسیدن به فینال قولی نمی دهم.

طلوع کیان در پاسخ به این سوال که مگر شرایط اقتصادی برای تقویت تیم وجود داشت یا خیر گفت: باشگاه پیکان از نظر اقتصادی مسئله ای ندارد. مسائل برای ابتدای فصل بود ولی با حضور مدیران جدید دیگر مسائل اقتصادی برای این تیم وجود ندارد. اما جذب بازیکن در نیم فصل دوم کار سختی است اگر در ابتدای فصل بود می توانستیم این کار را انجام دهیم ولی در نیم فصل شرایط متفاوت است و به این ترتیب توافق حاصل نشد و من از تیم پیکان جدا شدم.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان درباره حضورش در این تیم نیز گفت: پس از جدایی از تیم والیبال پیکان مدیرعامل خاتم اردکان با من تماس گرفت و طی صحبت هایی در نهایت پذیرفتم که در خاتم حضور داشته باشم. در حال حاضر نیز در اردکان حضور و مشغول به کار هستم و تمرینات را پیگیری می کنیم.

طلوع کیان درباره اهداف و برنامه هایش در تیم خاتم اردکان گفت: خاتم جزو تیم های با تجربه ای است که سابقه حضور در جام باشگاه های آسیا را نیز دارد. در حال حاضر جایگاهش باید بالاتر از رده دوازدهمی جدول باشد. مسائل و بحران هایی در این تیم وجود داشت مسائلی که تیم را درگیر کرد و من در جریان آنها هستم صحبت هایی با مدیران تیم داشته ایم. تمایل داریم که تیم عملکرد بهتری در ادامه داشته باشد و مردم دلگرم به این تیم شوند.

وی تاکید نمود: خاتم در حال حاضر سه برد در جدول رده بندی دارد که باید تعداد این بردها در ادامه بیشتر گردد. قطعاً با همدلی و همکاری بیشتر این اتفاق رخ خواهد داد. خاتم اردکان مجموعه خوبی دارد افرادی که کار بلد هستند و کوشش خود را می نمایند. من نیز به عنوان فردی کوچک در این مجموعه کوشش می کنم تا گامی در این شهر برداریم.

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان درباره تقویت این تیم در نیم فصل دوم مسابقات گفت: در حال آنالیز بازیکنان هستیم تا تیم را تقویت کنیم. پرداختی بازیکنان اجرا شده مسئله ای از این بابت وجود ندارد امیدوارم در ادامه بتوانیم در جدول ارتقا و عملکردمان را بهبود بخشیم. در حال آنالیز هستیم تا به امروز اتفاق خاصی رخ نداده باید ببینیم درکدام پستی به چه بازیکنی احتیاج داریم و اصلاً بازیکنان آزاد وجود دارد یا خیر. فعلاً همه را رصد می کنیم تا برای ارتقاء تیم اگر احتیاج باشد بازیکنانی را جایگزین کنیم. قطعاً تیم خاتم اردکان در نیم فصل ورودی و خروجی هایی خواهد داشت.

طلوع کیان در سرانجام گفت: از مسئولان و مدیران باشگاه خاتم اردکان تشکر می کنم که به من اعتماد کردند. مطمئن باشند که من با تمام توان کوشش خود را خواهم کرد تا جواب اعتماد آنها را بدهم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 47662

به "پیکان مشکل اقتصادی ندارد، تلاشمان برای ارتقا تیم والیبال خاتم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکان مشکل اقتصادی ندارد، تلاشمان برای ارتقا تیم والیبال خاتم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید