پیکه به فهرست متخلفان مالیاتی لالیگا پیوست

به گزارش مجله کامپیوتر، مدافع میانی تیم بارسلونا به فهرست بلندبالای بازیکنانی پیوست که از پرداخت مالیات بعضی از درآمدهای شان خودداری نموده اند.

پیکه به فهرست متخلفان مالیاتی لالیگا پیوست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، جرارد پیکه به فهرست آن دسته از بازیکنانی پیوست که تخلف آنها در زمینه نپرداختن مالیات درآمدهای شان محرز شده است.

طبق اعلام نشریه کنفدینسیال، دادگاه رسیدگی کننده به پرونده تخلف مالیاتی پیکه اعلام نموده که او باید رقمی نزدیک به 680 هزار یورو بابت جریمه ارائه اسناد غیرواقعی در مورد درآمدهای تبلیغاتی اش بپردازد.

پیکه اولین بار در ماه ژوئن سال 2013 به تخلف مالیاتی متهم شد و در آن موقع اداره مالیات اسپانیا بیان کرد که او مالیات درآمدهایش در سال های 2008، 2009 و 2010 را نپرداخته است.

در آن موقع تصور می شد که پیکه از پرداخت رقمی نزدیک به 1.5 میلیون یورو خودداری نموده و به همین دلیل او به پرداخت این رقم محکوم شد اما در ماه دسامبر سال 2016 این رقم به 678 هزار یورویی کاهش یافت.

مدافع کاتالان بارسلونا اما تنها بازیکن لالیگایی نیست که اداره مالیات اسپانیا او را به نپرداختن مالیات متهم نموده چرا که پیش از او نیز بازیکنان مانند لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، رادامل فالکائو، آنخل دی ماریا، مارسلو و لوکا مودریچ نیز مرتکب چنین تخلفاتی شده بودند و پذیرفتند که جرایم نقدی مرتبط با آن را بپردازند. تنها بازیکنی که متهم شد و حاضر به پذیرش آن نشد و قبول کرد که مورد محاکمه قرار بگیرد، ژابی آلونسو، هافبک سابق رئال مادرید بود.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 9727

به "پیکه به فهرست متخلفان مالیاتی لالیگا پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکه به فهرست متخلفان مالیاتی لالیگا پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید