کلوپ: درک نمی کنم چرا واکر باید لیورپول را مسخره کند!

به گزارش مجله یک کامپیوتر، سرمربی لیورپول به حرکت اخیر مدافع منچسترسیتی در فضای مجازی واکنش نشان داد.

کلوپ: درک نمی کنم چرا واکر باید لیورپول را مسخره کند!

به گزارش خبرنگاران، پس ازتساوی خانگی اخیر لیورپول مقابل لسترسیتی، کایل واکر، بازیکن منچسترسیتی در توئیتر پیامی کنایه آمیز درباره نتیجه این بازی گذاشت اما خیلی سریع آن را حذف کرد. پیروزی لیورپول اختلاف این تیم با سیتی را به 7 امتیاز افزایش می داد اما تساوی باعث شد که این اختلاف تنها یک امتیاز بیشتر شود. واکر پس از بازی لیورپول تصویری از بازی را در توئیتر منتشر کرد و در کنار آن نوشت: آنها (لیورپولی ها) اختلاف را 7 امتیازی می دانستند.

کلوپ در واکنش به اقدام بازیکن انگلیسی منچسترسیتی گفت: من نمی دانم اینکه مردم برای امتیاز از دست دادن لیورپول جشن می گیرند، چه پیامی درباره ما دارد. به نظر من این بیشتر به آن شخصی برمی شود که این کار را انجام داده است. من هرگز به خودم اجازه نداده ام که وقتی تیمی دیگر امتیاز از دست داده یا یک بازی را باخته خوشحالی کنم. شما باید کار خودتان را انجام دهید و کوشش کنید که بهترین بازی تان را ارائه کنید. این چیزها برای من مهم نیست و آنها را درک هم نمی کنم. برای طرفداران اما شاید داستان فرق کند. از نظر من چنین کاری حتی شایسته انتقاد هم نیست چون برای من قابل درک نیست.

کلوپ ادامه داد: در سه سال و نیمی که در اینجا در لیورپول بوده ام ما بازی های سخت زیادی داشته ایم، فینال هایی را تجربه کردیم اما آنها را به خاطر مسائل روانی نباختیم. ما با وجود قرار داشتن در شرایط بسیار سخت کارمان را انجام دادیم. ما همواره کار خودمان انجام دادیم و اوضاع را به شیوه خودمان اداره کردیم. همواره اگر می خواهید چیزی ببرید، یک عده هستند که امیدوارند شما به هدف تان برسید و یک عده دیگر هستند که امیدوارند شما ببازید. بهتر است که هر دو گروه را نادیده بگیرد و در خاتمه فصل، زمانی که به هدف تان رسیدید در کنار آن کسانی که امیدوار بودند قهرمان شوید، جشن بگیرید.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 4255

به "کلوپ: درک نمی کنم چرا واکر باید لیورپول را مسخره کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: درک نمی کنم چرا واکر باید لیورپول را مسخره کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید