کنعانی زادگان: قرارداد ما با دیگران را مقایسه کنند و خجالت بکشند، هیچ پولی نگرفته ام

به گزارش مجله کامپیوتر، محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد داد قرارداد سرخپوشان با آنهایی که انتقاد می کنند، مقایسه شود.

کنعانی زادگان: قرارداد ما با دیگران را مقایسه کنند و خجالت بکشند، هیچ پولی نگرفته ام

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، محمدحسین کنعانی زادگان پس از فزونی 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان در هفته بیست وپنجم لیگ برتر، گفت: برای گل گهر احترام قائل هستیم. آنها تیم خوبی دارند و با بودجه خوبی هم بسته شده اند. در نیمه اول سوار بازی بودیم، در نیمه دوم هم نمی خواهم بگویم داور چقدر اذیت مان کرد، اما مزد زحمات مان را گرفتیم.

وی اضافه کرد: می خواهم موضوعی را مطرح کنم. ما به جایی رسیده ایم که نه پولی داریم و نه چیزی. بس است دیگر. خودم هیچ پولی نگرفته ام و آنقدر کم گرفته ام که قابل ذکر نیست. بروید دریافتی مان با دیگران را مقایسه کنید، کسانی که هر چیزی از دهان شان در می آید، مطرح کرده و بی احترامی می کنند. دریافتی ما و آنها را مقایسه کنید و ببینید قرارداد ما چقدر است، آنها چقدر.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از شرایط دریافتی بازیکنان پرسپولیس گفت: واقعاً نمی دانم چه چیزی بگویم. پرسپولیس هر سال به فینال آسیا می رود و نایب قهرمان می شود، اما هنوز هزار تومان از پاداش نایب قهرمانی را نگرفته ایم. بس است دیگر و خجالت بکشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 59588

به "کنعانی زادگان: قرارداد ما با دیگران را مقایسه کنند و خجالت بکشند، هیچ پولی نگرفته ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنعانی زادگان: قرارداد ما با دیگران را مقایسه کنند و خجالت بکشند، هیچ پولی نگرفته ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید