گسترش قوانین حفظ حریم شخصی در اروپا

به گزارش مجله کامپیوتر، کمیسر امور رقابت های بازرگانی آمریکا میخواهد قوانین حفظ حریم شخصی کاربران در این منطقه را گسترش دهد.

گسترش قوانین حفظ حریم شخصی در اروپا

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

مارگارت وستاگر کمیسر امور رقابت های بازرگانی اتحادیه اروپا روز گذشته بیان کرد مشغول آنالیز گسترش قوانین مربوط به حفظ حریم شخصی کاربران است.

وستاگر در سخنان خود گفت هر چند اتحادیه اروپا با تصویب قوانینی در زمینه حفظ حریم شخصی افراد در دنیا پیشتاز است، اما این قوانین به مشکلاتی نمی پردازد که ریشه در شیوه کنترل اطلاعات کاربران در شرکت ها دارد.

او در این باره اضافه نمود: بنابراین احتمالا ما به قوانین بیشتری احتیاج داریم تا مطمئن شویم شیوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات به ارزش های بنیادین جامعه ما آسیب نمی رساند.

این درحالی است که چند روز قبل وستاگر برای دومین بار در سمت کمیسر اروپا در امور رقابتهای بازرگانی ابقا شد. این سیاستمدار دانمارکی پس از آنکه جریمه های چند میلیارد دلاری برای شرکت های بزرگ فناوری از جمله اپل و گوگل وضع کرد، به قدرتمندترین قانونگذار حوزه فناوری در دنیا مشهور شد.

وستاگر هم اکنون مشغول تحقیق درباره آمازون است تا تعیین گردد این شرکت از اطلاعات شرکت های مستقل به طور ناعادلانه سواستفاده نموده است یا خیر.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 13262

به "گسترش قوانین حفظ حریم شخصی در اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسترش قوانین حفظ حریم شخصی در اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید