125 صندوق ثابت وسیار در تبریز آماده دریافت زکات فطریه است

به گزارش مجله یک کامپیوتر، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون مشارکت های مردمی، اشتغال وهماهنگی مراکز غیر دولتی بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: در سطح شهر تبریز 125 صندوق ثابت وسیار آماده جمع آوری مشارکت های نقدی و زکات فطریه مردم خداجوی این کلانشهر می باشند.

125 صندوق ثابت وسیار در تبریز آماده دریافت زکات فطریه است

جواد ایمان زاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان با برگزاری پویش ضیافت همدلی که از اولین روز ماه مبارک شروع شده وتا 25 اردیبهشت ادامه خواهد داشت، بهمراه تمامی موسسات خیریه دارای مجوز از بهزیستی در اقصی نقاط استان در خدمت همشهریان و هم استانی های عزیز برای همراهی در تامین نیازمندی خانواده های نیازمند تحت پوشش بوده واین همراهی تا سرانجام مراسم عید سعید فطر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: موسسات خیریه به عنوان بازوان اجرایی بهزیستی درخدمت رسانی به جمعیت هدف سازمان می باشد؛ همچنین تمامی مراکز وادارات بهزیستی در سراسر استان نیز به همراه موسسات در جلب و جذب مشارکت های مردمی هستند.

وی اعلام نمود: علی رغم شرایط کرونایی ومشکلات مالی با توجه به گزارشات اولیه مردم خیر همانند گذشته همنوعان نیازمند خود را فراموش ننموده و روزی خود را با تمام سخاوت با نیازمندان قسمت نموده اند که این خیر جمعی ارزشی وصف ناپذیر است.

ایمان زاده با بیان این که کلیه موسسات خیریه و ادارات بهزیستی در عید سعید فطر پایگاه های جمع آوری زکات فطره در سطح شهرها و روستاها برپا می کنند، گفت: همچنین این موسسات در محل های برگزاری نماز پرشکوه عید سعید فطر حضور فعالی خواهند داشت، تا ضمن جمع آوری زکات فطره مبالغ واقلام جمع آوری شده را بدست نیازمندان برسانند.

وی توضیح داد: جهت سهولت امر وزرای عزیزانی که امکان واریز الکترونیکی مشارکتهای نقدی را دارند شماره کارت 6367957079342114 مربوط به حساب هدایای خاص بهزیستی نزد بانک مرکزی اعلام می شود که مردم می توانند به وسیله درگاه های پرداخت نسبت به واریز یاری های نقدی بخصوص زکات فطریه خود وخانواده محترمشان اقدام کنند.

وی اضافه کرد: همچنین درگاه پرداخت سایت سازمان به آدرس www.behzisty.Ir نیز برای این امر اختصاص یافته است.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 58221

به "125 صندوق ثابت وسیار در تبریز آماده دریافت زکات فطریه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "125 صندوق ثابت وسیار در تبریز آماده دریافت زکات فطریه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید