59 هزار بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان توزیع شد

به گزارش مجله کامپیوتر، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان از توزیع 59 هزار بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد در آستانه سال تحصیلی جدید خبرداد.

59 هزار بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان توزیع شد

به گزارش از ، وبه نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره)؛ محمود میرامامی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: هزار عدد کیف و 58 هزار بسته آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید به همت خیران و حامیان نیکوکار بین دانش آموزان ایتام زیر پوشش این نهاد توزیع شد.

محمود میرامامی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و به تبع آن قدرت کم خرید نوشت افزار و پوشاک توسط قشر ضعیف جامعه نیکوکارانی که امکان مساعدت و تمکن اقتصادی برایشان وجود دارد در جهت تامین نوشت افزار، کیف، کفش و پوشاک یاریگر کمیته امداد امام (ره) سیستان و بلوچستان باشند.

او ادامه داد: در آستانه سال تحصیلی جدید مرحله نخست جشن عاطفه ها در روز های هفتم و هشتم شهریور برگزار گردید تا دانش آموزی به دلیل نداشتن امکانات اولیه از تحصیل و فراگیری علم و دانش محروم نشود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان اعلام کرد: مرحله دوم برگزاری جشن عاطفه ها دهم مهر با شعار با رنگ مهر، رویایی را بسازیم در مدارس برخوردار سراسر این استان برگزار خواهد شد.

او گفت: این مرحله با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، سازمان صدا و سیما، سازمان دانش آموزی، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه و حامیان برنامه ریزی شده است.

میرامامی با اشاره به حمایت کمیته امداد از 24 هزار کودک یتیم سیستان و بلوچستان اعلام کرد: هم اینک 19 هزار حامی سرپرستی فرزندان یتیم و محسنین این استان را از نظر مادی و معنوی برعهده دارند.

ع

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 14048

به "59 هزار بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "59 هزار بسته آموزشی بین مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید