بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

انتها بازسازی بخشی از بافت تاریخی دامغان

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، مهدی قاسمی روز دوشنبه 17 شهریورماه با اعلام این خبر اضافه کرد: بازسازی بخشی از بافت تاریخی دامغان با سبک سازی و اجرای اندود کاه گل حفاظتی بام خانه صدیق و عمارت لطفی شروع شد...

23 شهریور 1399

خاتمه بازسازی آسیاب آبی مصعبی در سرایان

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سرایان از انتها بازسازی آسیاب آبی اقامتگاه بوم گردی گوهرخاتون مصعبی اطلاع داد.

12 شهریور 1399

خبرنگاران 18هزار کیلوگرم فرآورده غیربهداشتی خام دامی در کشتارگاه اراک معدوم شد

اراک - خبرنگاران - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 18 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی در قالب 118 لاشه به دلیل لاغری و بعضی بیماری ها سال جاری با نظارت این نهاد در کشتارگاه اراک از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

18 مرداد 1399

کشف آثار تاریخی در صندوق امانات

کشف آثار باستانی از صندوق امانات یک کشور اروپایی، گلایه از کمبود بودجه وزارت میراث فرهنگی و کشف کتیبه ساسانی در نقش رستم از جمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.

7 تیر 1399

توافق کرد ها با الکاظمی بر سر تصاحب 3 کرسی در کابینه

یک رهبر حزب دموکرات کردستان عراق گفت که کُرد ها در مذاکرات خود با مامور تشکیل کابینه عراق بر سر تصاحب سه کرسی وزارتی در کابینه جدید به توافق رسیدند.

31 خرداد 1399

با حمام قجر در قزوین آشنا شوید

حمام قجر در قزوین | Hammam Qajarیکی از جاذبه های دیدنی در شهر قزوین که دیدنش به هر گردشگری که به این شهر برای اولین بار پا می گذارد توصیه می شود، حمام قجر در قزوین و یا به عبارتی دیگر؛ موزه مردم شناسی است. این جاذبه تاریخی که امروزه از آن به عنوان موزه استفاده...

25 خرداد 1399

10 تا از جاذبه های گردشگری که با ویلچر هم می توان به آنها رفت

از این ده جاذبه گردشگری که به شما معرفی خواهیم کرد هیچ وقت به سادگی گذر نکنید زیرا زیباترین منابع طبیعی دنیا هستند.

5 خرداد 1399

بیش از 110 هزار واحد مسکونی گلستان بازسازی و مقاوم سازی می گردد

خبرنگاران: مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: براساس آمارها و پالایش های انجام شده در استان گلستان بیش از 110 هزار واحد مسکونی کم دوام وجود دارد و باید بازسازی و نوسازی شوند.

27 اردیبهشت 1399

مقاوم سازی55 هزار واحد مسکونی روستایی در خراسان جنوبی

خبرنگاران: مدیرکل بنیاد مسکن خراسان جنوبی با بیان اینکه 90 هزار واحد مسکونی روستایی دراستان وجود دارد، گفت: حدود 55 هزار از این واحدها مقاوم سازی شده اند.

23 اردیبهشت 1399

وام 6درصدی برای خانه اولی های خریدار آپارتمان در بافت فرسوده

مشاور رئیس جمهور با تشریح برنامه دولت برای نوسازی بافت فرسوده گفت: دولت به خلاف طرح مسکن مهر نقشی در ساخت وساز بافت فرسوده ندارد و خانه اولی ها در این بافت ها می توانند با استفاده از وام 6درصد از محل صندوق ذخیره یکم صاحب خانه شوند.

15 اردیبهشت 1399

بازسازی نما ساختمان

اجرای بازسازی نمای ساختمان قدیمی | بازسازی نما ساختمان | بازسازی نمای آجری و انواع نماهای ساختمان توسط کادری مجرب و با سابقه 44274146 44890732

10 اردیبهشت 1399

مراسم افتتاح و نامگذاری خانه کشتی تهران برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، مراسم افتتاحیه خانه کشتی شماره یک که مدتی در حال عملیات بازسازی و تجهیز بود صبح امروز با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش، محمدرضا طالقانی و جمعی از مسئولان فدراسیون کشتی و اعضای خانواده...

19 اسفند 1398

سقف سالن اصلی تئاتر شهر در تهران فرو ریخت

هنگام نصب دکور نمایش ترور به کارگردانی حمیدرضا نعیمی، پیشانی فلزی سالن اصلی تئاتر شهر فرو ریخت.

13 اسفند 1398

خانه دهدشتی اصفهان، عمارتی باشکوه در قلب اصفهان

ایران، سرزمینی از زیبایی هاست. جای جای این سرزمین در فصول مختلف سال بهار، تابستان، پاییز و زمستان بکر و ناب هست و مکان هایی دیدنی برای کشف شدن در دل خود جای داده است. سرزمین مادری مهربان و سخاوتمند ما، آغوشی گرم برای همگان دارد. استان اصفهان، تاریخ این...

4 اسفند 1398

خیران، آرزوی دیرینه معلولان ابهری را برآورده می نمایند

نخستین جشن گلریزان برای احداث سالن ورزشی ویژه معلولان در مدرسه استثنایی پویای ابهر شامگاه دوشنبه 18 آذر با حضور شماری از مسئولان و خیران شهرستان ابهر برگزار گردید.

5 بهمن 1398

تجهیز واحد های نظامی روسیه در قطب شمال به اس-400

روسیه اعلام نمود که میخواهد واحد های نظامی خود در شمالگان را به سامانه دفاع هوایی اس-400 مجهز کند.

4 بهمن 1398

چرا فشار خون بالا می رود؟

فشارخون یکی از مهم ترین عوامل خطر تهدیدکننده سلامت مردم و اصلی ترین عامل مرگ ومیر در جهان و ایران محسوب می شود؛ به طوری که طبق گفته کارشناسان با نگاهی به آمار مرگ ومیر ناشی از آن می توان این بیماری را قاتل خاموش نامید.

24 دی 1398

نامه سرگشاده محمد مایلی کهن برای رئیس جمهور

به گزارش خبرنگاران، در نامه محمد مایلی کهن آمده است:

23 دی 1398

افزایش کم سابقه سطح آب در ونیز دو کشته برجای گذاشت

بالا آمدن سطح آب در شهر ونیز در اثر بارش شدید باران و مدّ دریا، موجب زیر آب رفتن معابر و بناهای این شهر شده و تا کنون دو کشته برجای گذاشت.

8 آذر 1398

10 جایی که باید در هانوی ببینید!

هانوی دومین شهر بزرگ در ویتنام است و جالب است که بدانید این شهر، خواهر خوانده اصفهان هم هست. جاذبه های گردشگری زیادی در شهر هانوی است. بنابراین تصمیم گرفتیم که برای شما لیستی ده تایی از پربازدید ترین مکان های این شهر تهیه کنیم تا راحت تر بتوانید به گشت...

7 آذر 1398