طراحی و چاپ بروشور

قدیمی ترین تماشاخانه های تهران ، از ساخت هتل 400 اتاقه تا نبض کُند تئاتر

ابتدا قرار بود در این مکان یک هتل 400 اتاقه برای گردشگر ها بسازند، اما بعد تبدیل شد به قلب تپنده تئاتر ایران که البته این روز ها نبضش ضعیف شده و به شماره افتاده است.

18 شهریور 1400

فرشاد سنجری و مرگ تلخ در آتش سوزی

خبرنگاران: در سال 1995 زمانی که حسین سرشار، یکی از ستارگان اُپرای ایران، مفقود شد یکی از روزنامه های پرتیراژ در تهران عکس او را در صفحه گم شدگان چاپ کرد. تلخ تر، اما متنی بود که زیر آن نوشته شده بود: نامبرده حسین سرشار مدتی است که از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته......

18 شهریور 1400

خبرنگاران غربالگری تنبلی چشم در مازندران زودتر از موعد انجام می شود

ساری - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به احتمال همزمان موج زمستانی ویروس کرونا با آنفلوانزا گفت که طبق دستورالعمل جدید ، غربالگری تنبلی چشم بچه ها زودتر از موعد مقرر هر ساله انجام خواهد شد.

18 شهریور 1400

رهبر سابق ارکستر ملی ایران آهنگسازِ تئاتر شد

با تغییر نام نمایش تارتاروس به قتل در موقعیت 35 درجه شمالی به کارگردانی امین میری، گروه بازیگران و عوامل این اثر نمایشی قرار است آذرماه در پردیس تئاتر شهررزاد روی صحنه برود، معرفی شدند.

18 شهریور 1400

خبرنگاران غربالگری افزون بر205 هزار نفر در ورودی شهرهای سیستان و بلوچستان

زاهدان- خبرنگاران- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای این جمعیت 205 هزار و 336 نفر از 14 اسفند تا به امروز در ورودی شهرهای استان مورد غربالگری و تب سنجی کرونا قرار دادند.

18 شهریور 1400

مکسینو، اولین جشنواره ملی نوآوری در ساخت و ساز

بانک مسکن، نام آشنای صنعت ساختمان اولین جشنواره ملی نوآوری در ساخت و ساز را با رویکرد ایجاد فضایی تعاملی بین افراد نوآور با بازار مسکن و شهرسازی کشور برگزار خواهد نمود.

18 شهریور 1400

اعمال دستورالعمل جدید برای تردد به شهر های قرمز و نارنجی بعد از ایام نوروز

استاندار تهران گفت: کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا یک دستور العمل جدید برای سفر های ضروری به شهرهای قرمز و نارنجی به فرمانداری ها ارائه کرده است تا پس از تعطیلات عید اجرایی شود.

1 شهریور 1400

اقتصاد چگونه رشد فراگیر را تجربه می کند؟

به منظور آشنایی هرچه بیشتر فعالان اقتصادی با مفاهیم اقتصادی و به کارگیری صحیح این موارد در تحلیل های اقتصادی محیط کسب وکار، ایده تهیه و ارائه بروشورهایی با نام اقتصاد به زبان ساده در مرکز پژوهش های اتاق ایران طرح شد و به اجرا درآمد. شماره پنجاه و یکم...

1 شهریور 1400

گزارش نحوه مواجهه نظام آموزشی کشور با ویروس کرونا منتشر شد

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گزارشی با عنوان نحوه مواجهه نظام آموزشی کشور با ویروس کرونا را منتشر کرد.

1 شهریور 1400

خبرنگاران غربالگری افزن بر 187 هزار نفر در ورودی شهرهای سیستان و بلوچستان

زاهدان- خبرنگاران- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر تا به امروز 187 هزار و 213 نفر را در طرح غربالگری و تب سنجی کرونا در مبادی ورودی 14 شهرستان این استان مورد پایش قرار دادند.

1 شهریور 1400

کدام زنان در معرض خطر سرطان سینه هستند؟

ایرنا/ سوزان پیروان گفت: البته این سرطان ممکن است در مردان هم دیده گردد اما شیوع بیشتر آن در میان زنان است.

23 مرداد 1400

خبرنگاران ورود جهانگرد به استان اردبیل کاهش یافت

اردبیل - خبرنگاران - معاون جهانگردی اداره کل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی استان اردبیل گفت: 197 هزار و 627 نفر جهانگرد در 9 ماه گذشته از سال جاری به این استان سفر کردند که در مقایسه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش چشمگیری داشت.

23 مرداد 1400

قدیمی ترین تماشاخانه های تهران ، از ساخت هتل 400 اتاقه تا نبض کُند تئاتر

ابتدا قرار بود در این مکان یک هتل 400 اتاقه برای گردشگر ها بسازند، اما بعد تبدیل شد به قلب تپنده تئاتر ایران که البته این روز ها نبضش ضعیف شده و به شماره افتاده است.

22 مرداد 1400

توزیع 20 هزار بسته بهداشتی در منطقه 14 شهرداری اصفهان

شهردار منطقه 14 اصفهان گفت: 20 هزار بسته بهداشتی در محله های این منطقه توزیع شده است .

22 مرداد 1400

شروع مستند سازی آثار مکتوب تخت جمشید و نقش رستم

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، شروع مستند سازی آثار مکتوب تخت جمشید و نقش رستم انجام گرفت.

22 مرداد 1400

دست های پنهان در خروج سفارش های چاپی از استان فارس

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، چاپخانه پرواز شیراز از قدیمی هایی است که در خیابان لطفعلی خان زند فعالیت دارد و این روزها با بحران اقتصادی مانند دیگر بنگاه ها دست در پنجه مبارزه است.

9 مرداد 1400