طراحی گرافیکی و چاپ

چرا توسعه انسانی استان ها به اندازه تهران نیست؟

محققان کشور در یک پژوهش که نتایج ارزشمندی را به همراه داشته است، به آنالیز شاخص های توسعه انسانی در نقاط مختلف کشور پرداخته اند و بار دیگر بر تبعیض های موجود بین استان ها بالأخص بین تهران با دیگر مناطق صحه گذارده اند.

30 آبان 1399

کنفرانس مجازی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا در فرانکفورت ، باید به آینده امیدوار بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از پابلیشینگ پرسپکتیو، ریکاردو فرانکو لویی رئیس اتحادیه ناشران ایتالیا یکی از حاضران مجازی نمایشگاه کتاب فرانکفورت بود که در کنفرانسی مطبوعاتی به صورت آنلاین با حضور خبرنگاران شرکت کرد. لازم به ذکر است ایتالیا به عنوان مهمان...

13 آبان 1399

توضیحات باشگاه استقلال درباره عقد قرارداد با اسپانسر

باشگاه استقلال در خصوص عقد قرارداد با اسپانسر جدید خود توضیحاتی ارائه کرد.

11 آبان 1399

ناشرانی که نویسندگان را فاسد می نمایند

محمد قاسم زاده با بیان این که نوشتن رمان عامه پسند سخت است، می گوید: ناشران نویسندگان با استعداد را فاسد نموده و آن ها را وادار به فراوری انبوه می نمایند.

18 شهریور 1399

تصویری از مسی که بیشتر از 1000 کلمه می ارزد!

نشریه اسپورت چاپ کاتالونیا لیونل مسی را به صورت غیرمستقیم سرمربی اصلی تیم بارسلونا معرفی می نماید.

26 مرداد 1399

رقابت شدید چاپ دیجیتال و چاپ فلکسو برای تصاحب بازار چاپ لیبل!!

چاپ دیجیتال در برابر چاپ فلکسو: برای چاپ لیبل کدام یک را انتخاب می کنید؟اختراع دستگاه چاپ توسط گوتنبرگ در سال 1440 میلادی، یکی از مهمترین اختراعات تاریخ محسوب می گردد. دستگاه چاپ، درهای فراوری و چاپ گسترده را گگردد و امکان توزیع گسترده متریال ها و اطلاعات...

3 مرداد 1399

خرید کاتر پلاتر راهنمای خرید برش شبرنگ

دستگاه کاتر پلاتر چیست؟امروزه بسکمک از افراد در حوزه صنعت چاپ فعالیت می کنند. اگر شما هم جزو یکی از شرکت های تبلیغاتی و یا تابلوسازان حرفه ای هستید، مطمئناً نام دستگاه کاترپلاتر (Cutting Platter) به گوش شما خورده است. اگر بخواهیم به صورت ساده بگوییم که دستگاه...

1 تیر 1399

اُقلیدِسی؛ ریاضیدان ناشناخته

ابوالحسن احمد بن ابراهیم معروف به اقلیدسی ریاضی دان مسلمان قرن چهارم هجری است.

28 خرداد 1399

حمله هسته ای به روسیه برای خود آمریکا هم نابودکننده خواهد بود

تسنیم نوشت: استاد دانشگاه میشیگان هشدار داد که حمله هسته ای آمریکا به روسیه و چین، حتی اگر با پاسخ متقابل آنها روبرو نشود، می تواند عواقب کشنده ای برای خود آمریکا داشته باشد و این کشور را به نابودی بکشاند.

28 فروردین 1399

نبود زیرساخت، ریشه گردشگری ماسوله دوم ایران را خشکاند

خبرنگاران-گروه استان ها:در میان کوه های سر به فلک کشیده زاگرس روستای وجود دارد که معماری پلکانی آن چشم هر بیننده را به خود خیره می نماید. روستای سرآقاسید دوم ی ن روستای پلکانی کشور است که در رشته کوه های زاگرس در استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

10 اسفند 1398

مردم روسیه سال 2019 را چگونه پشت سر گذاشتند؟

با وجود ثبت شکایات درباره بعضی مسائل مالی و اجتماعی، نظرسنجی های سال 2019 بهترین نتایج طی دهه گذشته را نشان داده و شهروندان روس بطور کلی تغییرات مثبتی را در شرایط زندگی خود مشاهده نموده اند.

6 اسفند 1398

پروژه کارخانه فراوری کاغذ در خوزستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام کلید خورد، مخبر: با اجرای این طرح از خروج سالیانه 285 میلیون دلار و قطع 6 میلیون درخت جلوگیری میشود

مراسم امضای موافقت نامه تأمین اقتصادی طرح فراوری کاغذ در استان خوزستان ظهر امروز در سالن اجتماعات بانک پارسیان برگزار گردید.

17 بهمن 1398

مسابقه چاپ بافت های انسانی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شناسایی گروه های توانمند و خلاق برای توسعه بافت های انسانی، جذب سرمایه گذار و توسعه محصول تجاری از اهداف برگزاری این رویداد است. مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی در ادامه برگزاری رویداد...

13 بهمن 1398

آشنایی با جاذبه هایی مسقط عمان

در کشور عمان با کوهستان، سواحل زیبا، دره ها و غارها روبه رو خواهید شد. شگفتی طبیعی در این سفر به یاد ماندنی بسیار هوش ربا بوده و در کنار یادمان های تاریخی خاطراتی تکرار نشدنی را برای شما رقم می زند.

4 آذر 1398

شروع مانور دریایی عربستان در خلیج فارس و دریای عمان

عربستان مانوری دریایی را در دریای عمان، تنگه هرمز و خلیج فارس شروع کرد.

17 آبان 1398

درخشش گردشگری سلامت ایران در عمان

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از معرفی ظرفیت های گردشگری سلامت جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی سلامت عمان اطلاع داد.

14 آبان 1398