آخرین وضعیت مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارس خبرنگاران، مهدی تاج درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی ایران گفت: در این خصوص دنبال این بودیم از رنکینگ خودمان در آسیا دفاع کنیم. از سوی دیگر دنبال مربی ای بودیم که در تیم ملی جوانگرایی ایجاد کنیم.

آخرین وضعیت مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس

وی افزود: دنبال سرمربی جوان بین 50 تا 55 سال بودیم که در نهایت بین چند گزینه به ویلموتس رسیدیم. ویلموتس در بلژیک رنکینگ 51 جهان را با جایگاه دوم جهان تحویل داد و نسل طلایی را بر جای گذاشت.

ربیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: ما با ویلموتس مذاکره کردیم. آمدن ویلموتس قطعی است. یکسری اختلافات خیلی کوچک وجود دارد که دوشنبه حل می شود.

وی در خصوص نظر ویلموگفتدرباره ایران شرح داد: ایشان چندبار به من گفت تصورم از ایران نبود و به وجد آمده بود. او ساختمان پک را دید و گفت در بلژیک مشابه این را کم داریم.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: بنظرم ویلموتس امکانات ما را که دید احساس کرد کمبودی نیست و برایش قابل قبول بود. همین ها باعث شد رغبتش برای آمدن به تیم کشورمان بیشتر شود.

تاج درباره مدت زمان قرارداد ویلموتس گفت: ویلموتس تا پایان جام جهانی قطر قرارداد خواهد داشت. زمان کی روش دستیاران عمدتا خارجی بود. الان ویلموتس فقط دو دستیار می آورد و سایر اعضای کادر فنی ایرانی هستند. با بعضی از این عزیزان در حال مذاکره هستیم و به توافقاتی رسیدیم.

وی اظهار کرد: مهمتر از همه اینکه ویلموتس فدراسیون محور است. زمان کی روش تیم ملی کی روش مور شده بود به این علت که بعضی ها وظایفشان را خوب انجام ندادند. الان همه چیز در قرارداد ویلموتس دیده شده و حتی مصاحبه هایش هم کنترل شده است! بازی های تدارکاتی هم با نظر ما است و اگر پیشنهادی از سر مربی باشد مذاکره و عقد قرارداد با فدراسیون است. تیم های پایه هم کاملا زیر نظر ویلموتس است. یکی از دلایل ویلموتس هم همین است و در قرارداد آورده ایم.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 7751

به "آخرین وضعیت مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت مذاکرات فدراسیون فوتبال ایران با ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید