استقلال را به ما نمی فروشند

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، آتیلا حجازی در حاشیه دیدار دو تیم استقلال و پدیده مشهد گفت: آبی پوشان چند هفته ای است بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشتند و توانستند چند برد پیاپی را به دست آورند و من امیدوارم این تیم بتواند با آغاز نیم فصل دوم و جذب بازیکنان جدید عملکرد بهتری داشته باشد و مطمئن باشید اگر این روند ادامه پیدا کند، آبی پوشان به صدر جدول خواهند رسید.

استقلال را به ما نمی فروشند

وی در خصوص عملکرد استقلال در نیم فصل اول، گفت: متأسفانه شرایط خوبی نداشت و امتیازات زیادی را از دست داد و تنها توانست در آخرین هفته های لیگ، نتایج قابل قبولی را کسب کند و اگر این روند را ادامه دهد، موفق خواهد شد.

حجازی در مورد عملکرد سه بازیکن خارجی استقلال توضیح داد: باید طارق همام را از الحاجی گرو و نیومایر جدا کنیم. او نشان داد بازیکن خوبی است و در هفته های گذشته هم بسیار تأثیر گذار بوده اما معتقدم نیومایر و الحاجی گرو باید بروند چون عملکرد مثبتی در استقلال نداشتند. اگر شرایط مالی مساعد است دو بازیکن خارجی خوب به خدمت بگیرند و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد بهتر است بازیکنان جوانی را به خدمت بگیرند که بتواند برای استقلال مناسب بوده و بتوانند چند سال با او قرارداد ببندند تا آنها رشد نموده، تجربه پیدا نمایند و سالها برای استقلال بازی نمایند.

بازیکن پیشین استقلال در پاسخ به این سوال که شما چند روز پیش گفته بودید می توانید با همراهی دوستانمان استقلال را بخریم؟ گفت: ما همچنان سر حرف خود باقی هستیم اما بدانید که هیچ گاه استقلال را به ما نمی دهند و باید دست کسانی باشد که از قبل معین شده اند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 3086

به "استقلال را به ما نمی فروشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال را به ما نمی فروشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید