افشارزاده: علی نژاد در وزارت ورزش هم می تواند مثل فدراسیون ووشو پیروز باشد

به گزارش مجله کامپیوتر، دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک اعتقاد دارد که وزیر ورزش و جوانان انتخاب خوبی برای پست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای انجام داده است.

افشارزاده: علی نژاد در وزارت ورزش هم می تواند مثل فدراسیون ووشو پیروز باشد

بهرام افشارزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره انتخاب مهدی علی نژاد به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: او چندین سال است که به عنوان رئیس فدراسیون ووشو فعالیت می کند و در مدتی که در این رشته حضور داشته، عملکرد خیلی خوبی ارائه کرده و یکی از بهترین روسای فدراسیون ها محسوب می شود.

وی اضافه نمود: علی نژاد با مجامع آسیایی آشنا است و از ارتباطات خوبی در این زمینه بهره می برد. او می تواند در پست جدید هم عملکرد موفقی داشته باشد. وزیر ورزش انتخاب خوبی برای مدیریت معاونت توسعه قهرمانی و حرفه ای داشت و علی نژاد یک گزینه مناسب برای این پست محسوب می شود.

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک گفت: نزدیک به 220 روز تا آغاز المپیک توکیو باقی مانده است. وقت کمی داریم و در این مدت همبستگی میان وزارت ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون ها باید در بیشترین سطح باشد. علی نژاد نیز با توجه به اینکه خودش رئیس فدراسیون است، مسائل را درک می کند و می تواند شرایط خوبی را برای المپیک 2020 توکیو رقم بزند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 18946

به "افشارزاده: علی نژاد در وزارت ورزش هم می تواند مثل فدراسیون ووشو پیروز باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشارزاده: علی نژاد در وزارت ورزش هم می تواند مثل فدراسیون ووشو پیروز باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید