اهواز، داریوش یزدی: یک سری مربی بیکار به دنبال ضربه زدن به تیم ما هستند، مسائل بیرونی در نتیجه بازی امروز تأثیرگذار بود

به گزارش مجله کامپیوتر، داریوش یزدی، سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: باید در مورد مسائلی صحبت کنم که متأسفانه امروز رخ داد و امیدوارم مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند، مسائل بیرونی در نتیجه بازی امروز تأثیرگذار بود.

اهواز، داریوش یزدی: یک سری مربی بیکار به دنبال ضربه زدن به تیم ما هستند، مسائل بیرونی در نتیجه بازی امروز تأثیرگذار بود

به گزارش خبرنگاران از اهواز، داریوش یزدی بعد از حذف تیمش از جام حذفی با شکست مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران گفت: اول به حریف تبریک می گویم و ما متأثر از این باخت هستیم. اما الآن نباید در مورد مسائل فنی حرف زد. من الآن باید در مورد مسائلی صحبت کنم که متأسفانه امروز رخ داد و امیدوارم مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند. مسائل بیرونی در نتیجه بازی امروز تأثیرگذار بود.

وی با بیان این که یک عده به دنبال به چالش کشیدن تیم ما هستند یادآور شد: من از روز اولی که راهنمایی تیمم را به عهده گرفتم یک عده سعی داشتند تیمم را به چالش بکشند. آنها امروز مرا از روی سکو ها دلال خطاب کردند، باید به آنها بگویم اگر توانستند ثابت نمایند داریوش یزدی در این فوتبال دلالی نموده است من از این فوتبال می روم اما اگر نتوانند من تا آخر پیگیر قضایا خواهم شد. من مطمئن هستم که این آدم ها توسط یک سری مربی بیکار راهنمایی می شوند. این مربیانی که بیکار هستند برای این که به فوتبال برگردند هزینه می نمایند و چنین افرادی را به استادیوم می فرستند. این افراد از شب قبل از بازی به اردوی تیم ما آمده و علیه سرپرست و کادر فنی موضع گیری می نمایند. ما به وسیله افراد امنیتی خودمان این موضوع را به طور جدی پیگیری می کنیم، اما اگر پلیس امنیت هم بیاید حساب این افراد را چک کند که ببیند در این دو ماه چقدر پول به حساب شان آمده تفاوت آنها با من مربی که دلال خطاب می شوم تعیین می گردد و در واقع معلوم می گردد چه کسی پول گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در این باره اضافه نمود: این حرف من نیست بلکه خودشان به زبان آوردند. اینجاست که می گویند دروغگو کم حافظه می گردد. در بحث و جدالی که شب قبل از بازی بین این افراد و سرپرست تیم مان به وجود آمده بود یک سری حرف ها عنوان شد. من نمی دانم چرا ما هر وقت بازی داریم شب قبل از مسابقه این افراد به اردوی تیم ما آمده و تمرکز بازیکنان را بر هم می زنند. به هر حال بازیکنان ما جوان هستند و تمرکز شان برای بازی به هم می ریزد که نتیجه اش هم همین بازی امروز می گردد.

یزدی با انتقاد از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال عنوان نمود: من نمی دانم چرا برای دربی جنوب از داوری استفاده نمایند که یک بازی هم در لیگ برتر قضاوت ننموده و امروز برای اولین بار بود بازی دو تیم لیگ برتری را داوری می کرد. بدتر از آن او متولد اندیمشک است، شهری که مدیرعامل نفت آبادان هم در آنجا متولد گردیده است، مگر می گردد فدراسیون فوتبال این موضوع را نداند اما داریوش یزدی بداند؟! دربی بسیار حساس بود و باید از یک داور باتجربه استفاده می شد. ما امروز وقتی 2 بر صفر از حریف جلو بودیم داور به اشتباه یک پنالتی برای حریف بیان کرد که همان اشتباه تمرکز بازیکنان من را بر هم زد، در واقع آن پنالتی آب سردی بود روی بازیکنان ما که باز هم برای حریف در ادامه پنالتی گرفته شد. داور حتی می توانست یک پنالتی هم برای ما اعلام کند که این کار را هم نکرد. جاسم کرار را همه ما و شما رسانه ای ها می شناسید که چقدر در فریب دادن داور تبحر دارد و امروز هم داور فریب او را خورد که پنالتی گرفت. به هر حال امیدوارم این اشتباهات سهوی باشد و آن چیزی نباشد که ما فکر می کنیم، که اگر آنچه الآن در ذهن ما می گذرد باشد باید فاتحه خیلی چیزها را خواند.

وی در این باره اضافه نمود: به هر حال تیم ما این همه هزینه می نماید و وقت می گذارد و نباید به این شکل حق مان ضایع گردد. این قضاوت های اشتباه یک طرف و چالش هایی که برای ما به وجود می آورند همه دست به دست هم می دهد تا ما این چنین شکست بخوریم. من تا وقتی که در این فوتبال باشم تا آخر این موارد را پیگیری نموده و خواستار برقراری عدالت و صداقت خواهم بود. هر کسی می تواند خلاف آن چیزی را که من می گویم ثابت کند جلو بیاید. امروز افرادی شعار دادند که طرفدار تیم نیستند. هدف آنها از اول این بوده که تیم مرا به چالش بکشند. به نظر من دوستان ما در سال های گذشته زیادی به این افراد پر و بال داده اند. این افراد هر بلایی سر تیم آورده اند. باور کنید درآمد آنها از ما مربیان و بازیکنان هم بیشتر است. امیدوارم دیگر شاهد حضور این افراد در فوتبال مان نباشیم که البته در این زمینه باید همه از فدراسیون گرفته تا هیئت های فوتبال و سازمان لیگ دست به دست هم دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به دلیل باخت تیمش از نظر فنی توضیح داد: از باخت تیمم ناراحتم، اما حقیقت ماجرا این هست که ما برای جام حذفی خیلی برنامه ریزی ننموده بودیم و شاید دو باخت اخیر ما دلایل متعددی داشته باشد که بخشی از آن هم فنی است. ما اشتباهات ساده ای را مرتکب می شویم که دلیلش می تواند همان عدم تمرکز بازیکنان باشد. بخشی هم همان طور که گفتم داوران مقصر آن هستند، احمد آل نعمه بازیکن باتجربه ای هست اما امروز به خاطر همان خطایی که به اشتباه داور بیان کرد، تمرکزش را از دست داد.

یزدی در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که آیا او منظورش از مربیان بیکاری که به لیدرها خط می دهند عبدالله ویسی و اکبر پورموسوی است، گفت: من نام مربی را نبردم اما مثل این که شما بیشتر از من اطلاع دارید و اگر واقعاً اطلاعی دارید ما را هم آگاه کنید تا ابهامی وجود نداشته باشد. البته ما خودمان قضیه را پیگیری می کنیم. شمار مربیان بیکار زیاد است و مربیانی که نام بردید از جمله همین مربیان هستند.

وی در خاتمه اظهار داشت: ما دیروز بخشی مهم از تمرین مان را به خاطر درگیری لیدرها با سرپرست تیم از دست دادیم و این یک کار برنامه ریزی گردیده بود. مگر می گردد یک عده روز قبل از بازی به تمرین تیم آمده و به این شکل تمرکز بازیکنان را بر هم بزنند؟ هرچه فکر می کنم به عقلم چیزی نمی رسد به جز این که مسائلی در میان است. همان طور که گفتم ما تا آخر پیگیر مسائل هستیم و الآن هم می گویم باخت تیم ما فنی نبود.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1569

به "اهواز، داریوش یزدی: یک سری مربی بیکار به دنبال ضربه زدن به تیم ما هستند، مسائل بیرونی در نتیجه بازی امروز تأثیرگذار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهواز، داریوش یزدی: یک سری مربی بیکار به دنبال ضربه زدن به تیم ما هستند، مسائل بیرونی در نتیجه بازی امروز تأثیرگذار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید