اولویت بندی جانبازان برای دریافت واکسن اعلام شد

به گزارش مجله کامپیوتر، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، به تشریح شرایط تزریق واکسن کرونا برای جامعه ایثارگری پرداخت.

اولویت بندی جانبازان برای دریافت واکسن اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، عبدالرضا عباسپور، با اشاره به برگزاری نشست ستاد مقابله با کرونا بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا این ستاد تصمیمات جدیدی اتخاذ کرد که توقف برگزاری کمیسیون های پزشکی به صورت حضوری، برپایی اردو های فرهنگی، ورزشی و تفریحی و طرح سپاس و تکریم ایثارگران در مناطق قرمز از نظر کرونا برخی از این تصمیمات است.

وی افزود: مقرر شد که کمیسیون های پزشکی و انجام طرح سپاس و دیدار با ایثارگران در مناطق قرمز فعلاً به صورت آنلاین و تلفنی انجام شود.

عباسپور افزود: پذیرش ایثارگران مبتلا به بیماری کرونا در بیمارستان های ساسان و خاتم الانبیاء (ص) انجام می شود و به منظور جلوگیری از انتقال این بیماری به سایر بیماران جامعه ایثارگری، بیمارستان مصطفی خمینی ایثارگران، بیماران غیر کرونایی را پذیرش خواهد کرد.

وی همچنین در خصوص آخرین شرایط تزریق واکسن کرونا برای جامعه ایثارگری گفت: در مرحله اول این طرح 9 هزار نفر از جامعه ایثارگری شامل جانبازان دو چشم نابینا، ضایعه نخاعی، دو عضو قطع و بیشتر، جانبازان شدید شیمیایی و والدین چند شهید واکسن ویروس کرونا را دریافت کردند و در مرحله دوم نیز کار واکسیناسیون برای جانبازان 50 تا 70 درصد که حدود 32 هزار نفر هستند در حال انجام است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 56563

به "اولویت بندی جانبازان برای دریافت واکسن اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت بندی جانبازان برای دریافت واکسن اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید