بازیکنان پرسپولیس ربات نیستند، در آسیا ببازیم فدراسیون مقصر است

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری آنلاین قبل از بازی پرسپولیس و سایپا گفت: وقتی چهار هفته به خاتمه لیگ برتر، قهرمانی تیم قطعی شده باشد، بازی های خاتمهی سخت می گردد و شاید بازیکنان انگیزه لازم را هم نداشته باشند.

بازیکنان پرسپولیس ربات نیستند، در آسیا ببازیم فدراسیون مقصر است

وی در ادامه اعلام نمود: باید تقسیم انرژی کنیم. هم بازیکنان را باید به شرایط مسابقه با استقلال برسانیم و به آنها هم استراحت بدهیم. برنامه ریزی خیلی سختی داریم که سعی کردیم این اتفاق بیفتد.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: با تمام توان مقابل سایپا بازی می کنیم تا آنها را ببریم. سایپا با توجه به شرایطش در جدول پرکوشش خواهد بود و انگیزه خواهند داشت تا ما را ببرند.

وی یادآور شد: پرسپولیس در بازی های محبت آمیز هم برای بردن کوشش می نماید و بازی تشریفاتی برای ما معنا ندارد. می خواهیم بازی خوبی را انجام دهیم تا به اهداف خودمان برای بازی با دربی داشته باشیم.

گل محمدی درباره تغییرات احتمالی در ترکیب پرسپولیس توضیح داد: هم در ترکیب اصلی و هم تعویض ها تغییراتی را خواهیم داشت.

وی درباره تمرکز بازیکنان روی دربی اعلام نمود: آنها انسان هستند و ربات نیستند. 15- 16 ماه است لیگ ادامه دارد و این موضوع کار را برای مربیان سخت نموده است. امیدوارم از لحاظ روحی و روانی و هم فیزیکی به شرایط مناسب تا دربی برسیم.

گل محمدی درباره لیست خرید و مازاد تیم توضیح داد: دیروز با بازیکنان در این باره صحبت کردم. وقتی سرانجام فصل می گردد برآورد هم انجام می گردد و تنها مختص پرسپولیس نیست. برخی از رسانه ها که تعداد آنها خیلی کم است دنبال ایجاد حاشیه برای تیم هستند و دنبال این هستند که آرامش تیم را به هم بزنند. به باشگاه هم گفتم حفظ همه بازیکنانمان اولویت بسته شدن تیم است. بعد از ماندن بازیکنان فعلی سراغ جابجایی می رویم. باید اول خیالمان راحت گردد و سپس ببینیم در چه پست هایی بازیکن می خواهیم.

سرمربی سرخپوشان تاکید نمود: البته فرصتی نیست و واقعا تیم هایی که در آسیا حضور دارند زمان ندارند. ضمن اینکه شنیده ام می خواهند فیفادی را هم برگزار نمایند که ظلم بزرگی در حق نمایندگان آسیایی است. از فدراسیون می خواهم بحث فیفادی را تعطیل نمایند. بازی های تیم ملی یک سال دیگر برگزار می گردد و دلیلی ندارد تیم ها را خسته و ناتوان به آسیا بفرستیم.

او گفت: اگر این قضیه رقم بخورد و نتیجه نگیریم مقصر فدراسیون است. نباید خسته به آسیا برویم. اگر غیر از این باشد همین جا می گویم تمام تیم های ایرانی بدون شک حذف می شوند. باید بازی تدارکاتی خوب و برنامه خوب داشت. فرصت جابجاییی اندک است. اگر رعایت نگردد شکست می خوریم.

یحیی در سرانجام با تمجید از شیخ دیاباته اعلام نمود: باید از دیاباته تشکر کنم. البته نه بخاطر اینکه قهرمانی ما را تبریک گفت بلکه او صحبت های خوبی انجام داد. من واقعا از صحبت های دیاباته لذت بردم. خیلی زیبا صحبت کرد. او نشان داد به غیر از اینکه بازیکن بزرگی است انسان بزرگی هم هست. خوشحالم او در فوتبال ایران حضور دارد. خیلی وقت چنین صحبت هایی را از یک خارجی در فوتبال ایران نشنیده بودیم و برایم شگفت انگیز بود. از او تشکر می کنم و برایم صحبت هایش زیبا بود.

مجله سرگرمی

مجله سرگرمی و تفریحی، همیشه به شادی
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 39126

به "بازیکنان پرسپولیس ربات نیستند، در آسیا ببازیم فدراسیون مقصر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان پرسپولیس ربات نیستند، در آسیا ببازیم فدراسیون مقصر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید