بازی استقلال و پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، ملاقات حساس استقلال و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بدون تماشاگر برگزار می گردد.

بازی استقلال و پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمد کرم محمدی، مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری تهران اظهار کرد: کمیسیونی زیر مجموعه معاونت امنیتی انتظامی هست به نام کمیسیون ورزشی، به صورت ماهانه جلسه دارد و بازی های مهم و حساس ورزشی را ما در موقعیت های مختلف در این جلسات آنالیز می کنیم. این جلسات بیشتر تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مسائل امنیتی مرتبط با بازی ها دارد.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط قرمز و نارنجی و زرد، ما تصمیماتی را بر اساس دستورالعمل ها گرفته ایم. شرایط تهران قرمز است و بازی هایی که در تهران در این ایام صورت می گیرند بدون تماشاگر انجام می گیرند؛ لذا تاکید بر این بوده است که این بار هم روال همان باشد.

محمدی توضیح داد: منتهی عوامل امنیتی، نظارتی و انتظامی که اعضای کمیسیون هستند، به علاوه اعضای هیئت مدیره، با رعایت فاصله اجتماعی در این مسابقه دربی حضور دارند.

وی اسم کرد: در این جلسه مقرر شده از هر باشگاه 20 نفر حضور داشته باشد. تقریبا 40 نفر و هم چنین از اعضای تمرین هم چند نفر حضور دارند و ممکن است این عدد کمتر و یا بیشتر گردد.

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری تهران اظهار کرد: در رابطه با محدودیت ترددها، معمولا بازی ها را باید به شکلی طراحی کنیم و آنالیز هایی انجام دهیم که افرادی که آن جا حضور پیدا می نمایند، چه عوامل انتظلمی، نظامی، امنیتی و چه عوامل باشگاهی، به محدویت نخورند.

محمدی در سرانجام گفت: لذا بازی اگر به وقت اضافه کشیده نگردد، تقریبا ساعت 19:45 تمام می گردد و به محدودیت نمی خورد. منتهی اگر به وقت اضافه کشیده گردد، فهرست هایی را پیگیری خواهیم کرد که افراد جریمه نشوند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 61175

به "بازی استقلال و پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی استقلال و پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید