بهترین بازی های رایانه ای 2019

به گزارش مجله یک کامپیوتر، گیمر در این بازی وارد یک سفر بسیار سرگرم کننده می گردد، گیمر به محض ورود به این بازی با محیط هایی مخروبه روبرو خواهد شد که قابلیت کنترل آن ها را خواهد داشت؛ شخصیت اصلی بازی می تواند با ذهن خود اجسام بسیار عظیم را نکان داده و از آن ها برای مبارزه با دشمنان موجود در بازی استفاده کند.

بهترین بازی های رایانه ای 2019

سال گذشته یکی از سال های نسبتا پربار برای گیمر ها بود چرا که بیشتر شرکت های عظیم سازنده بازی های رایانه ای، در این سال نسخه ای جدید از مجموعه های قدیمی خود و یا عنوانی کاملا جدید را وارد دنیای بازی های رایانه ای کردند؛ از برترین عناوین عرضه شده در این سال می توان به بازی های Days Gone و Call of Duty اشاره نمود که توانسته اند فروش بسیار بالایی را در بازار عناوین رایانه ای داشته باشند.

در ادامه قصد داریم تعدادی از برترین عناوین عرضه شده در سال 2019 برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر را معرفی کنیم:

بازی Days Gone

بازی Days Gone یکی از بازی های عرضه شده در سال 2019 است که داستانی بسیار شبیه به داستان فیلم Walking Dead دارد و گیمر در این بازی سبک RPG باید با freaker ها و napalm ها مبارزه کند. گیمر در سراسر داستان این بازی سوار بر موتور سیکلتی است که گیمر با این موتور سیکلت در جنگل، شهر های خالی از سکنه و دشت های وسیع به گشت و گذار مشغول می گردد در مسر ماجرجویی داستان با زامبی های برخواهد خورد که صرفا قصد کشتن او را دارند؛ این بازی توسط شرکت Bend ساخته شده و در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول PS4 در دسترس گیمر ها قرار گرفته است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

مجموعه Call Of Duty یکی از قدیمی ترین مجموعه های رایانه ای است که 15 سال از انتشار نسخه اول آن می گذرد؛ آخرین نسخه از این بازی نیز سال 2019 وارد بازار شد که از گرافیک خارق العاده ای بهره می برد. آخرین نسخه از مجموعه کال آف دیوتی، Call of Duty: Modern Warfare نام دارد که به صورت کاملا آنلاین ساخته شده است و گیمر برای اجرای این بازی حتما باید به اینترنت متصل باشد.

بخش داستانی این بازی نیز به صورت تیمی ساخته شده است و کاربران برای اجرای این بخش نیز به صورت چند نفره وارد بازی می شوند و تمامی گیمر ها در اتمام بخش داستانی بازی نقش خواهند داشت. بخش داستانی این بازی از گیم پلی 8 ساعته بهره می برد؛ به تازگی نیز بخش بتل رویال به این بازی اضافه شده است که این بخش به صورت رایگان در دسترس تمامی گیمر ها قرار گرفته است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمر ها قرار گرفته است.

بازی Control

بازی Control یک عنوان در سبک اکشن و جادوگری است که در سال 2019 وارد بازار شد و گیمر در این بازی اختیارات و توانایی های خارق العاده ای دارد. گیمر در این بازی وارد یک سفر بسیار سرگرم کننده می گردد، گیمر به محض ورود به این بازی با محیط هایی مخروبه روبرو خواهد شد که قابلیت کنترل آن ها را خواهد داشت؛ شخصیت اصلی بازی می تواند با ذهن خود اجسام بسیار عظیم را نکان داده و از آن ها برای مبارزه با دشمنان موجود در بازی استفاده کند.

از دیگر ویژگی های موجود در این بازی می توان به ساخت و ترمیم سلاح های خراب موجود در بازی اشاره نمود؛ این بازی در حال حاضر برای کنسول PS4 و پلتفرم کمیوتر در دسترس گیمر ها قرار گرفته است و در آینده ای نزدیک نسخه مربوط به Xboc One این بازی نیز منتشر خواهد شد.

بازی Resident Evil 2: Remake

یکی از بازی هایی که به تازگی و توسط شرکت محبوب Capcom وارد بازار شده بازی Resident Evil 2: Remake است؛ این بازی از همان داستان و شخصیت های موجود در نسخه دوم مجموعه رزیدنت اویل بهره می برد که سال های زیادی از عرضه آن می گذرد و شرکت سازنده سعی نموده است با عرضه این بازی حس نوستالژی را در کاربران خود ایجاد کند.

این بازی پس از عرضه با استقبال بسیار خوبی از سوی گیمر ها روبرو شد و پس از گذشت مدتی بسیار کوتاه به یکی از پرفروش ترین بازی های 2019 تبدیل شد. گیمر در این بازی در نقش یک پلیس در بازی حاضر خواهد شد که باید برای بقا کوشش کند و در محیطی سرشار از وحشت بازی داستان بازی را سپری کند. این بازی در حال حاضر برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمر ها قرار گرفته است.

بازی The Division 2

نسخه اول مجموعه Division یکی از پیروز ترین بازی هایی است که توسط یوبیسافت ساخته و وارد بازار شده است، یوبیسافت به دلیل پیروزیت بسیار خوب نسخه اول این بازی، نسخه دوم آن را در سال 2019 وارد بازار کرد که به صورت کاملا آنلاین طراحی شده است و داستان این عنوان نیز در ادامه همان نسخه قبلی بازی ساخته شده است.

این بازی در محیطی پساآخرالزمانی و در واشنگتن DC جریان دارد، بخش داستانی بازی The Division 2 به صورت تک نفره است و بخش Dark Zone این بازی نیز به صورت چند نفره اجرا خواهد شد.

بازی Fifa 20

بازی Fifa 20 آخرین نسخه عرضه شده از مجموعه Fifa و از سوی شرکت الکترونیک آرتز است، این بازی همانند تمامی نسخه های آن در سبک شبیه ساز رشته ورزشی فوتبال ساخته شده است. این بازی نسبت به نسخه قبلی خود با پیشرفت گرافیکی همرا بوده و گیم پلی این بازی نیز نسبت به گذشته بهبود داشته است.

این بازی در حال حاضر برای کنسول های PS4، Xbox One و کامپیوتر در دسترس گیمر ها قرار گرفته است.

بازی Gears 5

بازی Gears 5 آخرین بازی عرضه شده از خانواده Gears است که با وجود انحصاری بودن آن برای دو کنسول Xbox One و پلتفرم کامپیوتر، از فروش بسیار بالایی برخوردار است.

در این نسخه از بازی شرکت سازنده سعی نموده است تا جای امکان امکانات و قابلیت های بازی را بالا ببرد؛ همچنین گرافیک این بازی نسبت به نسخه قبلی از پیشرفت بسیار چشمگیری برخوردار است. داستان این نسخه از بازی نیز در ادامه نسخه های قبلی بازی نوشته شده و جهت داستان مجموعه Gears در نسخه آخر آن تغییری پیدا ننموده است.

بازی Metro Exodus

آخرین نسخه از مجموعه مترو، بازی Metro Exodus نام دارد که در سال 2019 وارد بازار شد و شرکت 4 A. Games مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده داشت. این بازی سرشار از اسرار و داستان هایی است که گیمر را به طور کامل در خود غرق خواهد نمود.

این نسخه از بازی مترو نیز مانند سایر نسخه های این مجموعه روایتگر داستان هایی در یک شهر است که در آن اتفاقات پساآخرالزمانی افتاده و گیمر وظیفه دارد برای بقا در این شهر متروکه کوشش کند. عنوان مذکور در حال حاضر برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمر ها قرار گرفته است.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice

بازی Sekiro: Shadows Die Twice یکی از عناوین اکشن سوم شخص سامورایی است که گیمر های زیادی انتظار عرضه این بازی را می کشیدند و بالاخره در سال 2019 وارد بازار شد. گیمر در این بازی به طور دقیق زندگی یک سامورایی را تجربه خواهد نمود.

گیمر در این بازی ماموریت دارد تا با هیولا ها و دشمنان موجود در بازی مبارزه کند و دهکده های موجود در بازی را از شر دشمنان رها کند. این بازی در خال حاضر برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در بازار وجود است.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از عناوین اکشن رایانه ای است که از زمان عرضه تا به امروز توانسته است برترین امتیازات بازی های رایانه ای را دریافت کند.

این بازی توسط شرکت الکترونیک آرتز ساخته شده و روایتگر همان داستان سریال جنگ ستارگان است. گیمر پس از مدتی اجرای این بازی به طور کلی در محیط این بازی غرق خواهد شد و احساس حضور در یکی از سیارات را خواهد داشت. این بازی در حال حاضر برای کنسول های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در بازار موجود است.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled آخرین نسخه عرضه شده از مجموعه Crash است که مانند تمامی نسخه های قدیمی این مجموعه در سبک مسابقات رانندگی ساخته شده است. شرکت سازنده این بازی نیز در آن به طور مداوم در آن مسابقه برگزار می نماید و این بازی به یکی از عناوین محبوب عرضه شده در سال 2019 برای کنسول های PS4، Xbox one و پلتفرم کامپیوتر در دسترس کامپیوتر قرار گرفته است.

تور تایلند: تور تایلند ارزان قیمت، تور سامویی، تور پوکت، پاتایا، بانکوک، چیانگ مای، کرابی را با ما تجربه کنید.

آموزشگاه ما: آموزشگاه ما | آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: فرادید
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27235

به "بهترین بازی های رایانه ای 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین بازی های رایانه ای 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید