بهروز رضوی در برنامه دست در دست: رادیو رسانه بی مزاحمتی است

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - بهروز رضوی؛ گوینده نام آشنای رادیو و بازیگر که مهمان پانزدهمین قسمت از برنامه دست در دست بود، گفت فعالیت هنری اش را از مطبوعات آغاز نموده است و سپس وارد عرصه گویندگی رادیو شده است زیرا رادیو رسانه بی مزاحمتی است.

بهروز رضوی در برنامه دست در دست: رادیو رسانه بی مزاحمتی است

بهروز رضوی در ابتدای این قسمت از برنامه دست در دست پیرامون ویژگی اصلی گویندگان رادیویی بیان داشت: افراد علاقمند در ابتدا باید یک حال خوب داشته باشند و دل شان با گویندگی باشد. کاری که با علاقمندی و لذت انجام گردد بازدهی و نتیجه خوبی دارد. من خوشبختانه به حضور با دوام و ثبات رادیو علاقه دارم و معتقدم حتی بعد از فراگیری تلویزیون، رادیو پررونق تر هم شد. چون رادیو یک رسانه بی مزاحمتی است و هیچ وقتی از شما نمی گیرد و کسی را از کاری باز نمی دارد. به همین دلیل است که رادیو را یک رسانه گرم می دانند چون با مخاطب بده بستان دارد.

او درباره اولین حضور خود در سینما بیان داشت: آن موقع من دستیار سیروس الوند بودم، همزمان با فوت همسر اولم هنگام بازگشت از مراسم، سیروس الوند برای اینکه من را از عزا درآورد یک نقش کوتاه را با زنده یاد خسرو شکیبایی به من داد.

وی درباره دوستی خود با زنده یاد خسرو شکیبایی اضافه نمود: من، خسرو شکیبایی و مجید مظفری در سنین 20، 22 سالگی کارهای مشترک می کردیم و یاران گرمابه و گلستان بودیم. پیش می آمد که ساعت ها در خیابان های تهران راه می رفتیم و برای هم شعر می خواندیم. شعر خواندن خسرو با آن صدای نازنین بسیار به یادماندنی بود. سعی می کردیم در این برخوردها شعرهای تازه ای برای هم بخوانیم. یادش بخیر، خسرو در هر جمع و مجلسی می درخشید و با حضورش آن جمع را گیرا و پرحرارت می کرد.

مهمان دیگر برنامه اردشیر آل عوض سلطان آباد، جهادگر و فعال اجتماعی بود که بالغ بر یک سال و نیم است مدیریت بقعه امامزاده یحیی(ع) با قدمت تاریخی بیش از 800 سال را در تهران بر عهده دارد. او درباره فعالیت های خود در دوران کرونا گفت: برای مبارزه با کرونا سازوکارهایی تعریف شد. کارگروه هایی همچون ارتقای کیفیت سبک زندگی، دیوار شادی بچه ها، سلامت معنوی و ... در این مدت مشغول به کار هستند.

وی که از رزمندگان دوران دفاع مقدس هم بوده، درباره انگیزه خود با وجود مشکل قلبی که دارد، گفت: به زعم و تصورمن مردم فهیم و خوش فکر ایران بزنگاه های مختلف تاریخی را بیش از مدیرانشان تشخیص می دهند. لذا یکی از انگیزه هایی که باعث می گردد کسانی که طعم کار های جهادی را چشیده اند هیچ وقت فارغ از کار جهادی نباشند لبخند مهربانی و شادی است که در چهره مردم می بینند.

این جهادگر ادامه داد: با وجود اینکه محله امامزاده یحیی(ع) ریزدانه است و کوچه های تنگ دارد، اما رفتار مردم بسیار صمیمی است و زندگی در آن بسیار جریان دارد. مردم از شرایط یکدیگر اطلاع دارند. بنابراین اگر تشخیص دهند کسی آمده که از آنها برای کارهای زمین مانده استفاده کند، لبیک می گویند و کوتاهی نمی نمایند. از این رو شاهد صحنه ها و خاطره های فراوانی از این کمک ها هستیم.

لازم به ذکر است برنامه دست در دست یک قرار پاییزی است که با تهیه موشن هایی از شخصیت های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده اند، برگزاری پویشی مردمی با موضوع ارسال داستان هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده همچنین گفتگوهایی صمیمی و شنیدنی، به پررنگ تر کردن همدلی و خیرخواهی در این دوران می پردازد.

دست در دست کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه نمایندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، آدینه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می گردد.

مجله شرقیا

مجله شرقیا | مجله آموزشی و اطلاع رسانی تحصیلی
منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 46927

به "بهروز رضوی در برنامه دست در دست: رادیو رسانه بی مزاحمتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهروز رضوی در برنامه دست در دست: رادیو رسانه بی مزاحمتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید