بیانیه وزارت ورزش درباره مصاحبه وزیر بهداشت و درمان

به گزارش مجله کامپیوتر، وزارت ورزش و جوانان در پی مصاحبه وزیر بهداشت و درمان بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه وزارت ورزش درباره مصاحبه وزیر بهداشت و درمان

به گزارش خبرنگاران، به دنبال مصاحبه دکتر نمکی که امروز گفته بود: با این روالی که اکنون می بینم، ما دقیقه 90 از گوشه های زمین گل خواهیم خورد. آقایی از فلان ستاد یا فلان وزارتخانه باورش شده که همه چیز عادی است، همه جا را راه بیندازیم. فلان لیگ را راه بیندازیم وزارت ورزش و جوانان اعلام نمود که ضمن تقدیر از کوشش های کادر درمانی کشور لازم می داند با توجه به مصاحبه امروز وزیر محترم بهداشت و درمان توضیحات زیر را ارائه کند:

1- وزارت ورزش و جوانان در طول 100 روز گذشته کاملا براساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا عمل نموده و همچنان هم بر اساس این مصوبات عمل می نماید ضمن اینکه در همه این مدت با وزارت بهداشت و درمان همکاری و هماهنگی کامل داشته و دارد و همچنان هم به این رویه ادامه می دهد.

2- مجوز بازگشایی باشگاه ها، اماکن ورزشی و تمرینات تیم های فوتبال حاضر در لیگ برتر و لیگ یک طبق بندهای 10 و 11 مصوبه بیستمین جلسه ستاد ملی کرونا درتاریخ 99، 2، 27 که به ریاست رئیس جمهور محترم برگزار شدو نیز براساس ابلاغیه مورخ 99، 2، 31 آقای دکتر علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان صادر شده که بر اساس آن آغاز تمرینات لیگ برتر و دسته یک از تاریخ 99، 3، 1 و آغاز مسابقات از 99، 3، 22 بدون تماشاگر و براساس پروتکل لیگ فوتبال بلامانع اعلام شده است. البته این ابلاغیه مفاد دیگری نیز در خصوص بازگشایی اماکن ورزشی اعم از باشگاه های بدنسازی، استخرهای روباز و... نیز دارد که اطلاع رسانی شده است.

3- وزارت ورزش و جوانان در خصوص بازگشایی باشگاه ها و انجام لیگ های ورزشی خود را کاملا تابع مصوبات ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت و درمان می داند و هرگاه براساس اقتضائات و شرایط زمانی و مکانی مصوبات این ستاد تغییر کند وزارت ورزش و جوانان نیز طبق آن در تصمیمات و برنامه ریزی های خود تجدید نظر نموده و مطابق شرایط روز تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

در انتها یکبار دیگر لازم می دانیم از کوشش وزیر محترم بهداشت ودرمان واموزش پزشکی و همچنین کادر درمانی کشورتشکر و برای آنها آرزوی موفقیت کنیم.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 33015

به "بیانیه وزارت ورزش درباره مصاحبه وزیر بهداشت و درمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه وزارت ورزش درباره مصاحبه وزیر بهداشت و درمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید