بیک زاده: فتحی یا با قدرت در استقلال بماند و کار کند یا زودتر برود، کاظمی گفت دوست داشتم سال گذشته از فوتبال خداحافظی می کردی

به گزارش مجله یک کامپیوتر، هاشم بیک زاده، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که یا مدیرعامل این باشگاه با قدرت به کارش در جمع آبی ها ادامه دهد یا زودتر مسئولیتش را ترک کند.

بیک زاده: فتحی یا با قدرت در استقلال بماند و کار کند یا زودتر برود، کاظمی گفت دوست داشتم سال گذشته از فوتبال خداحافظی می کردی

به گزارش خبرنگاران، هاشم بیک زاده، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال که اخیراً از میادین فوتبال خداحافظی کرده است، صبح امروز (یکشنبه) به همراه دخترش میهمان برنامه سلام صبح بخیر بود. بیک زاده درباره اینکه چرا دخترش طرفدار پرسپولیس است، گفت: او در خانه استقلالی است. فکر کنم اینجا یکی از همکاران شما گفت کاش یکی از دخترهای من پرسپولیسی باشد و به همین خاطر تیام این طور می گوید! البته او در زمان بازی من در استقلال خیلی کوچک بود.

وی درباره دوری مداوم از خانواده در زمان بازی کردن گفت: کار بازیکنان حرفه ای خیلی سخت است و آنها دور از خانواده هستند. ما اردوهای زیادی در سال برگزار می کنیم. دور بودن از خانواده خیلی سخت و یکی از دشواری های بازی در فوتبال حرفه ای است.

مدافع پیشین استقلال در مورد خداحافظی اش از فوتبال شرح داد: صحبت هایی با آقای کاظمی داشتم و طبق مشورتی که با آقای قلعه نویی کردم صلاح دیدم که از دنیای بازیگری خداحافظی و مربیگری را شروع کنم. از آقای کاظمی هم تشکر می کنم که شروع دوران مربیگری ام در کنار او خواهد بود.

بیک زاده با تمجید از سرمربی تیم بادران گفت: کاظمی از لحاظ فنی مورد قبول همه است و امیدوارم در این عرصه پیروز باشم. او به من گفت دوست داشتم سال گذشته این کار را انجام دهی و در لیگ یک بازی نکنی، چون بازی های ملی داشته و در لیگ برتر افتخاراتی کسب کرده ای. قسمت بر این شد که امسال خداحافظی کنم و از این بابت شادمانم.

وی درباره خداحافظی های بد چهره های فوتبالی که دور از مستطیل سبز اتفاق می افتد، گفت: این رسم جا افتاده است و همه به آن عادت کرده اند. مثلاً نکونام را ببینید که چطور در یک جای غریب خداحافظی کرد. همه انتظار دارند یک بازی خداحافظی برگزار کنند و بازیکن از هوادارانی که چندین سال در سرما و گرما در ورزشگاه با آنها بوده اند، خداحافظی کند. این به مدیریت باشگاه ها برمی شود که هیچ عکس العملی ندارند.

مدافع سابق تیم های فجر سپاسی و نفت تهران در ادامه اضافه کرد: حداقل برای اسطوره های مان لازم است که با احترام خداحافظی کنند تا جایگاه و منزلت آنها حفظ شود. بالاخره این باید از یک جا شروع شود. وقتی یک دیدار خداحافظی برای یک بازیکن تدارک می بینند، هم شأن و شخصیت او رعایت می شود و هم می تواند با احترام خداحافظی کند. خداحافظی دور از زمین چمن در ذهن ها خاطره بدی به جا می گذارد و امیدوارم خداحافظی های بعدی بااحترام تر باشد.

بیک زاده درباره عکسی که به بازی با کره جنوبی مربوط می شد، گفت: ما توانستیم با بردن تیم قوی کره جنوبی به جام جهانی صعود و هموطنان مان را شادمان کنیم. این از لطف خدا بود و خدا را شاکر کردیم.

وی درباره از دست دادن جام جهانی برزیل و جام ملت های استرالیا گفت: 10 روز قبل از جام جهانی بازی محبت آمیز ای با تیم مونته نگرو داشتیم که آنجا مصدوم شدم. کارلوس کی روش همیشه به من لطف داشت، درس های زیادی از او گرفتم و جا دارد از وی تشکر کنم. امیدوارم کی روش هر جا که هست، پیروز باشد. من از آن بازی به ایران نیامدم و از همان جا برای مداوای پایم به برزیل رفتم تا بچه ها بیایند.

بازیکن پیشین تیم ملی کشورمان اضافه کرد: جام ملت های آسیا هم در سیدنی در تمرین بودیم که درگیری بر سر توپ داشتیم. اشکان دژاگه هم دست مرا کشید که استخوان روی دستم شکست و نتوانستم کار را ادامه بدهم. او خیلی ناراحت بود، خودش را می خورد و معذرت خواهی می کرد، اما فوتبال است و مصدومیت دارد. این موضوع باعث شد با بدشانسی جام ملت های آسیا را از دست بدهم و دیگر نتوانستم بازی کنم. البته در تمام اینها خیریتی بوده و خدا را شکر می کنم.

بیک زاده درباره وضعیت فعلی تیم استقلال گفت: ما جزو هواداران استقلال هستیم. دوست داریم در هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه، آرامش کامل باشد و به بازیکنان انتقال داده شود. در هیئت مدیره خیلی مشکل وجود دارد، اعضا با هم هماهنگ نیستند و هیچ کس دیگری را قبول ندارد. این خیلی در تصمیمات سرمربی تأثیر می گذارد و همین تصمیمات به زمین می رود. من فکر می کنم کار خیلی سختی دارند. اگر فتحی قرار است بماند، با قدرت کار کند و اگر قرار است برود، زودتر این اتفاق بیفتد تا هواداران از نگرانی دربیایند و آرامش داشته باشند.

وی درباره عصبانیت آندره آ استراماچونی گفت: این عصبانیت به باشگاه برمی شود و نبود مترجم در بازی اول یا عدم تحقق برنامه هایی که او خواسته، باعث عصبانیتش شده است. امیدوارم شرایط بهتر شود. استقلال چند سال است نتیجه نگرفته و امیدوارم با این مربی و بازیکنان خوبی که گرفته اند، به نتیجه برسند و هواداران را شادمان کنند. از هواداران هم می خواهم در کنار تیم باشند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس‌ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 13340

به "بیک زاده: فتحی یا با قدرت در استقلال بماند و کار کند یا زودتر برود، کاظمی گفت دوست داشتم سال گذشته از فوتبال خداحافظی می کردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیک زاده: فتحی یا با قدرت در استقلال بماند و کار کند یا زودتر برود، کاظمی گفت دوست داشتم سال گذشته از فوتبال خداحافظی می کردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید