تأکید ایران و ونزوئلا بر تشکیل جبهه سیاسی بین المللی برای حمایت از دولت قانونی مادورو

به گزارش مجله کامپیوتر، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و دبیر کل شورای ملی دفاعی ونزوئلا بر ضرورت تشکیل جبهه سیاسی بین المللی برای حمایت از دولت قانونی ونزوئلا به منظور مقابله با زیاده طلبی های واشنگتن تاکید کردند.

تأکید ایران و ونزوئلا بر تشکیل جبهه سیاسی بین المللی برای حمایت از دولت قانونی مادورو

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، در ادامه دیدارهای دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نشست مقامات عالی امنیتی کشورهای دنیا در اوفای روسیه، بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) انجیولیلو فرناندز پاسکوالینو دبیرکل شورای ملی دفاعی ونزوئلا با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و آخرین تحولات سیاسی و امنیتی این کشور مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

در این دیدار طرفین با محکوم کردن کوشش آمریکا برای تحمیل اراده خود به کشورهای مستقل، بر ضرورت تشکیل جبهه سیاسی بین المللی برای حمایت از دولت قانونی ونزوئلا به منظور مقابله با زیاده طلبی های واشنگتن تاکید کردند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در این ملاقات با تقدیر از مقاومت قهرمانانه مردم و دولت ونزوئلا در برابر زیاده خواهی ها و مداخلات آمریکا در این کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران با استفاده از مجموعه ظرفیت های خود همیشه در کنار مردم و دولت ونزوئلا خواهد بود.

شمخانی طی دو روز اخیر با مقامات عالی امنیتی کشورهای روسیه، افغانستان، ازبکستان، تاجیکستان و ارمنستان دیدار و گفت وگو نموده بود.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 8948

به "تأکید ایران و ونزوئلا بر تشکیل جبهه سیاسی بین المللی برای حمایت از دولت قانونی مادورو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید ایران و ونزوئلا بر تشکیل جبهه سیاسی بین المللی برای حمایت از دولت قانونی مادورو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید