ترامپ انتخابات افغانستان را امن تر از آمریکا دانست

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران : رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر انتخابات ریاست جمهوری این کشور را متقلبانه خواند و گفت امنیت انتخابات افغانستان هم بیشتر از این انتخابات بود.

ترامپ انتخابات افغانستان را امن تر از آمریکا دانست

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ روز شنبه در یادداشت های توئیتری خود که همگی از سوی توئیتر علامت دار شده اند، نوشت: وزارت دادگستری و اف بی آی هیچ کاری برای آرای تقلبی انتخابات 2020 که بزرگترین کلاهبرداری در تاریخ کشور، با وجود شواهد شگرف است، انجام ندادند.

وی اضافه نمود: آنها باید شرمنده باشند. تاریخ به یاد خواهد داشت. هرگز رها نمی کنم. همه را در ششم ژانویه در واشنگتن دی سی می بینم.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: گزارش دورهام کدام گوری است؟ آنها از ستاد انتخاباتی من با تبانی روسیه ودیگران، جاسوسی کردند و آن را گرفتند.

ترامپ ادامه داد: گزارش هوروویتز را درباره کومی و مک کیب بخوانید. حتی رسانه جعلی همچون نیویورک تایمز آن را بد دانست. آنها همه اینها را امتحان کردند و شکست خوردند، از این رو اکنون می کوشند انتخابات را بدزدند!

رئیس جمهوری آمریکا در بخش دیگری از این یادداشت های توئیتری ناامیدی خود را از دیوان عالی آمریکا اینگونه نشان داد که دیوان عالی در قبال تقلب انتخاباتی که در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 رخ داد، به طور کامل بی عمل و ضعیف بود.

ترامپ مدعی شد: ما کاملا اثبات کردیم اما آنها نمی خواهند ببینند- آنها می گویند وارد نیست. اگر ما انتخابات های تقلبی داشته باشیم، کشور نخواهیم داشت.

وی یادآور شد: یک سرباز جوانی که در افغانستان فعالیت دارد به من گفت انتخابات افغانستان بسیار بیشتر از انتخابات 2020 آمریکا با امنیت برگزار گردید.

نامزد بازنده جمهوری خواستار در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار کرد: انتخابات ما با میلیون ها میلیون برگه رای فاسد پستی، انتخابات کشور دنیا سومی بود.

ترامپ، رقیب خود جو بایدن را رئیس جمهوری جعلی خواند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 48072

به "ترامپ انتخابات افغانستان را امن تر از آمریکا دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ انتخابات افغانستان را امن تر از آمریکا دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید