ترامپ را به بیرون از کاخ سفید مشایعت می کنیم

به گزارش مجله کامپیوتر، ستاد انتخاباتی نامزد حزب دموکرات گفت در صورتی که رئیس جمهور آمریکا از قبول شکست سر باز بزند، او را به بیرون از کاخ سفید مشایعت خواهند کرد.

ترامپ را به بیرون از کاخ سفید مشایعت می کنیم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، ستاد انتخاباتی نامزد دموکرات انتخابات آمریکا در واکنش به گزارش ها درباره قصد ترامپ برای نپذیرفتن نتیجه انتخابات، اظهار داشت در صورتی که رئیس جمهور فعلی این کشور از قبول شکست سر باز بزند، او را به بیرون از کاخ سفید اسکورت خواهند کرد.

به گزارش ایندیپندنت، اندرو بِیتس سخنگوی این ستاد در بیانیه ای اظهار داشت: همانطور که نوزدهم ژوئیه گفتیم، مردم آمریکا درباره این انتخابات تصمیم می گیرند؛ و دولت ایالات متحده کاملاً توانایی این را دارد که اشغالگران را به بیرون کاخ سفید مشایعت کند.

شبکه خبری سی ان ان پیشتر به نقل از منابع آگاه گزارش داد ترامپ در تماس با نزدیکانش گفته قصد ندارد شکست در برابر جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را بپذیرد.

طبق این گزارش، ترامپ طی روز های گذشته در مصاحبه با نزدیکانش گفته حتی در صورت بسته شدن راستا های پیروزی اش در ایالت هایی مانند جورجیا و پنسیلوانیا قصدی برای پذیرش شکست ندارد.

دستیاران ترامپ از جمله مارک میدوز، رئیس دفتر کارکنان کاخ سفید تلاشی برای القای واقعیت به او ننموده اند و در عوض با ادعا های او مبنی بر اینکه انتخابات از او دزدیده شده همراهی نموده اند.

سی ان ان به نقل از منابع آگاه نوشت نزدیکان ترامپ می گویند از نظر آن ها یک نفر باید این را به ترامپ بگوید که دوران حضور او در کاخ سفید به انتها رسیده است. هنوز درباره اینکه چه کسی باید این مسئولیت را بپذیرد تصمیم گیری نشده، اما ممکن است ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا یا جارد کوشنر، داماد او برای این منظور در نظر گرفته شوند.

آخرین نتایج انتخابات حاکی است جو بایدن در ایالت های کلیدی جورجیا و پنسیلوانیا هم از ترامپ پیشی گرفته است.

در حال حاضر، جو بایدن، نامزد حزب دموکرات 264 رأی الکترال کسب نموده و برای رسیدن به کاخ سفید تنها به 6 رأی الکترال دیگر احتیاج دارد.

دونالد ترامپ 213 رأی الکترال دارد و برای پیروزی باید آرای الکترال تمامی ایالت های کلیدی باقی مانده به علاوه ایالت نوادا را ببرد.

ترامپ فرایند برگزاری انتخابات را زیر سوال برده و شکایت هایی را در چند ایالت طرح نموده است. او در روز اول برگزاری انتخابات گفت که فرایند شمارش آرا باید متوقف گردد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 44226

به "ترامپ را به بیرون از کاخ سفید مشایعت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ را به بیرون از کاخ سفید مشایعت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید