تراکتورسازی با توشاک هم داربی تبریز را برد، گلزنی شجاعی در لیگ برتر پس از 11 سال

به گزارش مجله کامپیوتر، داربی تبریز با پیروزی دو بر یک تراکتورسازی به خاتمه رسید.

تراکتورسازی با توشاک هم داربی تبریز را برد، گلزنی شجاعی در لیگ برتر پس از 11 سال

به گزارش خبرنگاران، در نخستین دیدار از هفته ششم لیگ برتر تراکتورسازی و ماشین سازی از ساعت 18 در استادیوم یادگار امام (ره)، داربی شهر تبریز را برگزار کردند. این دیدار حساس که با حضور بیش از 30 هزار هوادار عمدتا سرخ پوش برگزار گردید، با برتری دو بر یک یاران جان توشاک به سرانجام رسید.

آنتونی استوکس (دقیقه 49) و مسعود شجاعی (دقیقه 60) برای تراکتورسازان گلزنی کردند. تک گل ماشین سازی را هم

مسعود شجاعی آخرین بار در فصل 85 - 86 برای سایپا در لیگ برتر ایران گلزنی نموده بود.

با این نتیجه تراکتورسازی 9 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر موقتا در رده ششم جدول جای گرفت. ماشین سازی نیز با وجود تغییرات و رفتن فیروز کریمی همچنان با چهار امتیاز در رده سیزدهم جدول باقی ماند.

نیمه نخست

بازی در نیمه نخست عمدتا در اختیار تراکتورسازی بود و بازیکنان توشاک میل به حفظ توپ و خلق موقعیت از عقب زمین داشتند. آن ها در این دیدار با حوصله بیشتری توپ را بین بازیکنان خودی رد و بدل کردند و این ماشین سازی بود که در زمین خودی تجمع نموده بود. با وجود حفظ توپ از سوی بازیکنان تراکتورسازی، نیمه نخست موقعیت های زیادی نداشت و هر کدام توانستند یک موقعیت خوب را خلق نمایند که با خوش شانسی هر دو تیم دروازه ها بسته ماند.

نیمه دوم

تراکتورسازی با پشتوانه چندین هزار تماشاگر خودی نیمه دوم را آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه 49 پاس مهدی زاده به استاکس و کنترل و شوت محکم این بازیکن اسکاتلندی، توپ به تور دروازه فرناندو دخسوس چسبید. یاران توشاک با وجود زدن گل نخست عقب نکشیدند و اشکان دژاگه 10 دقیقه بعد حمله جدیدی را طراحی کرد. پاس در عمق این بازیکن به مسعود شجاعی و شوت کاپیتان تراکتورسازی منجر به گل دوم یاران توشاک شد. در ادامه بازیکنان تراکتورسازی دست از بازی هجومی برنداشتند و شوت سوگیتا با برخورد به دیرک دروازه دخسوس به خارج از زمین رفت. ماشین سازی با وجود دریافت دو گل نتوانست دروازه فروزان را به طور جدی تهدید کند اما یاران توشاک دست از کوشش برنداشتند و چندین موقعیت دیگر هم داشتند که با بدشانسی منجر به گل سوم نشد.

در ادامه تیم ماشین سازی در دقیقه بازی 2+90 موفق شد با ضربه سر عرفان افراز یکی از گل های خورده را جبران کند اما فرصت کافی برای به تغییر دوباره نتیجه وجود نداشت تا این بازی با با برتری دو بر یک تراکتورسازی به سرانجام برسد.

ترکیب تراکتورسازی: محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، محمدرضا مهدی زاده، دانیال اسماعیلی فر(سوگیتا 64)، رضا شربتی، مسعود شجاعی، علی رضا نقی زاده، مهدی مهدی پور (کارت زرد)، اشکان دژاگه (کارت زرد) (احسان پهلوان 85) و آنتونی استوکس (اروین 80).

ترکیب ماشین سازی: فرناندو دخسوس، محمدحسین کنعانی زادگان، رضا خالقی فر، فرید بهزادی کریمی، محسن یوسفی، سید احمد مهدی زاده، توحید غلامی (حسین ابرقویی 71)، مسیح زاهدی (کارت زرد)، سید محمد خرم الحسینی، عزیز معبودی و احمدرضا زنده روح (صادق رضا نیا 54).

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 529

به "تراکتورسازی با توشاک هم داربی تبریز را برد، گلزنی شجاعی در لیگ برتر پس از 11 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتورسازی با توشاک هم داربی تبریز را برد، گلزنی شجاعی در لیگ برتر پس از 11 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید