تشریح فرآیند انتخابی تیم ملی کاتا

به گزارش مجله کامپیوتر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، نخستین جلسه وبینار شورای فنی و راهبردی کاتای کشور برگزار گشت و اعضا به مدت 2 ساعت با دستور جلسه فرایند انتخابی تیم ملی کاتا به بحث و گفت و گو پرداختند.

تشریح فرآیند انتخابی تیم ملی کاتا

در این جلسه هر یک از اعضا نظرات فنی خود را ارائه و مقرر شد که موضوع فوق در جلسه بعدی شورای فنی و راهبردیکاتا که قرار است بازهم به صورت وبینار برگزار شود، دوباره به بحث گذاشته شود تا در نهایت چگونگی فرایند انتخابی تیم ملی کاتا مشخص شود.

در این جلسه محمدعلی مردانی رئیس کمیته فنی و شورای راهبردی کاتای کشور عنوان داشت: باید با استفاده از نظرات تمام کارشناسان، یک کار اصولی درباره انتخابی های کاتا صورت گیرد تا تمام ورزشکاران از ابتدای راستا بدانند برای رسیدن به پیراهن تیم ملی باید از چه راستا یا فیلترهایی عبور کنند.

وی اضافه کرد: ما قصد داریم راستا مورد نظر را با استفاده از نظرات اهل فن و دلسوزان کاتا مشخص کنیم تا در نهایت هر ورزشکاری که شایسته حضور در تیم ملی است، به آن برسد. برای طراحی این راستا نیز باید تمام جوانب را در نظر گیریم و در نهایت تصمیمی اتخاذ شود که به صلاح کاتای کشور باشد.

مردانی در انتها گفت: تا زمانی که شرایط بدین گونه باشد، قصد داریم جلسات خود را به صورت وبینار برگزار کنیم، هر زمانی که شرایط برگزاری جلسات حضوری مهیا شود، این جلسات را نیز برگزار خواهیم کرد. همانطور که پیش از این نیز گفته ایم، درب شورای فنی و راهبردی کاتا به روی تمام کارشناسان و دلسوزان این بخش باز است. انتظار داریم همه کمک کنیم تا قدمی رو به جلو برای کاتای کشور برداشته شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 37054

به "تشریح فرآیند انتخابی تیم ملی کاتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح فرآیند انتخابی تیم ملی کاتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید