تقسیم بندی اهواز به 24 منطقه برای کنترل محدودیت ها

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/خوزستان فرماندار اهواز از تقسیم بندی اهواز به 24 منطقه برای اعمال محدودیت ها اطلاع داد.

تقسیم بندی اهواز به 24 منطقه برای کنترل محدودیت ها

جمال عالمی نیسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه با وجود اطلاع رسانی و تاکیدات زیاد، بعضی از شهروندان کرونا را عادی گرفته اند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند که این بی تفاوتی نه تنها برای خود شخص بلکه برای دیگر شهروندان نیز خطرناک است.

به گزارش خبرنگاران، وی در مورد محدودیت های مشاغل در شرایط قرمز اهواز گفت: مشاغل گروه یک (ضروری) با رعایت پروتکل های بهداشتی، مجاز به فعالیت هستند و گروه های شغلی 2، 3 و 4 تعطیل اند یا با محدودیت فعالیت خواهند کرد.

فرماندار اهواز ادامه داد: ادارات مستقر در شهرستان اهواز حداکثر با یک سوم کارکنان فعالیت می نمایند و با اداراتی که شیوه نامه بهداشتی را رعایت ننمایند، برخورد قانونی می گردد.

عالمی نیسی گفت: برای اجرای محدودیت های کرونایی، اهواز به 24 منطقه تقسیم شده که در 12 منطقه، کارگروهی با مسئولیت نیروی انتظامی و در 12 منطقه دیگر کارگروهی با مسئولیت سپاه و با همکاری دیگر ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی محدودیت ها را اعمال می نمایند.

وی با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی اضافه کرد: محدودیت های کرونایی برای حفظ سلامت و حفظ جان شهروندان اعمال می گردد و استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و خودداری از تردد غیر ضروری، خطر ابتلا به کرونا را کاهش می دهد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 55391

به "تقسیم بندی اهواز به 24 منطقه برای کنترل محدودیت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقسیم بندی اهواز به 24 منطقه برای کنترل محدودیت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید