تمام بدهی های باشگاه استقلال تا 13 فروردین تسویه می شود!

به گزارش مجله کامپیوتر، رضا حسن زاده پیشکسوت و سرمربی تیم امید استقلال در گفتگو با خبرنگاران گفت: سال 98 در مجموع سال چندان جالبی نبود. به خصوص برای من که برادرم را از دست دادم و تعدادی از اقوام نزدیکم نیز جراحی های سختی را پشت سر گذاشتند که به همین دلیل از آقای دکتر ملک پور یک تشکر ویژه می کنم. برای من هم مثل بسیاری از مردم ایران سال 98 از نظر اقتصادی، اجتماعی و سایر مسائل سال خوبی نبود. متأسفانه سطح نشاط جامعه به اوج افت رسیده و وقتی در کوچه و خیابان تردد می کنیم افسردگی را در چهره عموم مردم می بینیم. من سیاسی نیستم و اصلاً هم به گفتگوها و طرح مسائل سیاسی علاقه ندارم. اما وظیفه خودم می دانم امروز به بعضی مسائل اشاره کنم.

تمام بدهی های باشگاه استقلال تا 13 فروردین تسویه می شود!

کاپیتان سابق تیم استقلال شرح داد: هرچقدر نشاط اجتماعی پایین و میزان افسردگی مردم بالا رفته، به همان میزان هم فاصله طبقاتی در کشور بیشتر و بیشتر شده تا جایی که امروز حد وسط نداریم. این پدیده نامبارک چیزی است که بیشتر از همه بلاهای زمینی و آسمانی مردم ایران را رنج می دهد و آرزو می کنم در سال 98 این فاصله طبقاتی از بین برود.

حسن زاده خاطرنشان ساخت: البته این همه بلای زمینی و آسمانی به خصوص کرونا که کشور ما را به چالش بزرگی کشید، یک حسن هم داشت و تنها حسن آن این بود که در عمل نشان داد تعدادی از مسئولان ما ضعف دارند و نقاط ضعف این دسته از مدیران برملا شد. با همه وجود آرزو می کنم این نقاط ضعف در سال جدید با سرعت از بین رفته و به نقطه قوت تبدیل شود.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص آرزوی بزرگش برای سال 98 گفت: در یک جمله باید بگویم امیدوارم حال مردم خوب شود. امیدوارم وقتی در خیابان تردد می کنیم چهره ها خندان باشد و نشاط اجتماعی در مردم دیده شود. امیدوارم غم ها به شادی تبدیل شود، تورم و گرانی از بین برود، فقر و بیکاری کامل از بین برود، بیمارستان ها و دادگاه ها خلوت و مراکز تفریحی شلوغ شود. امیدوارم آمار سلامتی بالا و آمار مرگ و میر کم شود. نمی دانم دیگر چه باید بگویم.

مدافع پیشین آبی پوشان در سرانجام و در پاسخ به این سوال خبرنگاران که از او خواست یک دروغ سیزده بدری بگوید بیان داشت: بنویسید همه بدهی های خارجی و داخلی استقلال تا روز 13 فروردین 1399 تسویه می شود.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27312

به "تمام بدهی های باشگاه استقلال تا 13 فروردین تسویه می شود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام بدهی های باشگاه استقلال تا 13 فروردین تسویه می شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید