تمجید: تصمیماتی نزدیک به واقعیت گرفتیم، حقی از شهرداری ورامین تضییع نشد

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس سازمان لیگ تکواندو گفت: اگر تنها یک تیم را به عنوان قهرمان اعلام می کردیم در حق تیم دیگر که احتمال فزونی در دیدار رودررو را داشت اجحاف کرده بودیم.

تمجید: تصمیماتی نزدیک به واقعیت گرفتیم، حقی از شهرداری ورامین تضییع نشد

محسن تمجید در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص برگزاری مراسم اختتامیه لیگ های برتر تکواندو گفت: با توجه به ولادت امام رضا (ع) تصمیم گرفتیم اختتامیه مسابقات لیگ خلیج فارس و جام کوثر را در این روز مبارک برگزار کنیم. با توجه به شیوع ویروس کرونا قادر به ادامه مسابقات و مشخص کردن قهرمانی واقعی نبودیم و با توجه به پیچیدگی جداول مسابقات و فاصله امتیازی کم تیم ها در هر دو بخش ، واقعا پیش بینی قهرمانی و نایب قهرمان سخت بود.

وی ادامه داد: اگر تنها یک تیم را به عنوان قهرمان اعلام می کردیم در حق تیم دیگر که احتمال فزونی در دیدار رودررو را داشت اجحاف کرده بودیم. با این شرایط تصمیمی که گرفتیم نزدیک به واقعیت بود و با این تصمیم توانستیم رضایت تیم ها را جلب کنیم. تیم ها یک فصل پر شور و هیجان را سپری کردند و هزینه های زیادی را انجام داده بودند و درست نبود حالا که به خاطر کرونا امکان برگزاری مسابقات وجود نداشت، سرنوشت لیگ را مختومه و قهرمانی را مشخص نکنیم.

رئیس سازمان لیگ تکواندو در خصوص اینکه غیبت برخی مربیان به خاطر اعتراض آنها به اعلام رده بندی تیم ها از سوی سازمان لیگ بوده است، تاکید کرد: تیم هایی که باید در اختتامیه باشند، در مراسم حاضر بودند، اما برخی مدعوین و عزیزان با توجه به شرایط که گفته می شود از ترددهای غیر ضروری خودداری کنید در مراسم حضور نداشتند.

تمجید در پاسخ به این سوال که عدم حضور خانلرخانی به دلخوری او ارتباط داشته است، گفت: من اینگونه برداشت نمی کنم و حتما باید از خود او دلیل عدم حضورش را جویا شد. شاید کار داشته است و برداشت من از عدم حضور خانلرخانی و دیگر عزیزان، معترض بودن آنها نیست. در جلسه ای تصمیم گیری در خصوص سرنوشت لیگ کننده تام الاختیار تیم شهرداری ورامین حضور داشت و حقی از شهرداری تضییع نشد.

وی در خصوص اظهارات سرپرست تیم شهرداری ورامین مبنی بر غیر واقعی بودن سکوی قهرمانی مسابقات مطرح نمود: برخی مواقع شرایطی در جهان و ایران اتفاق می افتد که منتج به تصمیمات خاص می شود. شاید بعد از جنگ جهانی دوم هیچ اتفاقی مانند کرونا اینگونه جهان را تحت تاثیر قرار نداده بود. وقتی شرایط خاص است تصمیمات نیز خاص است.

رئیس سازمان لیگ در خصوص اینکه گفته می شود برخی تیم ها مانند کن مورد حمایت فدراسیون هستند، یادآور شد: همه تیم ها عزیز فدراسیون هستند و برای همه تیم هایی که زحمت می کشند احترام قائل هستیم. تیم کن نیز یکی از تیم هایی است که به اندازه سایر تیم ها برای آنها احترام قائل هستیم. هیچ تفاوت و تبعیضی میان تیم های کن، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد و پاس برای سازمان لیگ وجود ندارد. اینکه برخی دوستان به زعم خود جور دیگر تفسیر می کنند نظر آنها است.

تمجید در خصوص قهرمانی مشترک تیم های سوم و پنجم لیگ بانوان و نایب قهرمانی تیم صدرنشین گفت: نباید تک بعدی به مسائل نگاه کرد. اسپریچو با بیشترین تعداد بازی صدرنشین مسابقات بود و بازی های این تیم مقابل تیم های ضعیف تر بود. تیم های کن و فتح صدر البرز با توجه به تعداد بازیکنان ملی پوشان خود قادر به حضور در برخی مسابقات نبودند و مسابقات شان به تعویق افتاد. قاعدتا اگر نتایج دور رفت را مشاهده کنید متوجه می شود تیم فتح صدرنشین، کن دوم و اسپریچو و داتیس نیز در جایگاه سوم و چهارم قرار داشتند.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط نیز نباید دو تیم به عنوان قهرمان اعلام می شدند، شرح داد: تیم فتح و کن هم امتیاز بودند و دیدار رودروی این دو تیم سرنوشت قهرمان را مشخص می کرد. هر تیم دیگری نیز جای کن قرار داشت فدراسیون همین تصمیم را می گرفت و این تصمیم نیز تصمیم شخصی من و رئیس فدراسیون نبود و با خردجمعی کنندگان باشگاه ها اتخاذ شد.

رئیس سازمان لیگ در خصوص ناراحتی مسئولان اسپریچو به خاطر حضور در جایگاه سومی گفت: اسپریچو تیم قدرتمندی بود که اولین سال حضور خود را در لیگ تکواندو سپری می کرد. با توجه به پتانسیل و بضاعت این تیم نتیجه خوبی برای آنها رقم خورد و به نظرم اگر مسابقات برگزار می شد اسپریچو به تیم کن می باخت و همان نتیجه باعث سومی این تیم می شد. اگر مسابقات برگزار می شد اسپریچو به جای دومی، سوم می شد و تیم های فتح و کن تیم های اول و دوم بانوان بودند.

اسلیم فا

اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

فیس راز

فیس راز | گفتگو و همدلی راه حل رفع همه مشکلات
منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 35907

به "تمجید: تصمیماتی نزدیک به واقعیت گرفتیم، حقی از شهرداری ورامین تضییع نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید: تصمیماتی نزدیک به واقعیت گرفتیم، حقی از شهرداری ورامین تضییع نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید