تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است، هر حضوری در سطح شهر یک خطر محسوب می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه هنوز در تهران به شرایط مطلوب نرسیده ایم، گفت:هرگونه حضور در سطح شهر می تواند یک خطر محسوب گردد.

تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است، هر حضوری در سطح شهر یک خطر محسوب می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به اینکه بازگشایی مشاغل و اصناف مختلف در تهران و سایر استان ها بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا صورت می گیرد، گفت: بازگشایی آرایشگاه های زنانه و مردانه نیز مانند سایر اصناف بر اساس پروتکل های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت صورت می گیرد و صاحبان حرف باید با مراجعه به سایت مربوطه و با نظارت اتاق اصناف به کار خود بپردازند.

وی با بیان اینکه در روز های آینده که با امواج جدیدی از بازگشایی مشاغل و اصناف در کلانشهر ها از جمله تهران روبرو هستیم، کماکان خطر را جدی تلقی می کنیم.

وی ادامه داد: از شهروندان و تمامی افرادی که با فرایند بازگشایی ها حضور متفاوتی را در سطح شهر در روز های آینده تجربه خواهند کرد خواست بیش از گذشته به ملاحظات بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

زالی در ادامه اضافه کرد: همانطور که بار ها گفتیم در تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده ایم که اعلام کاهش خطر کنیم؛ بنابراین مطلقا از اجرای برنامه ها و شیوه نامه های ابلاغ شده بهداشتی به خصوص کسبه و شهروندان تخطی نکند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: هنوز شاهد رخداد تغییر اساسی نبوده ایم که بخواهیم پروتکل ها را تغییر دهیم و کمافی سابق تهران را به عنوان یک شهر آلوده باید تلقی کرد و اصرار جدی بر رعایت دقیق پروتکل ها داشته باشیم.

زالی همچنان به شهروندان تهرانی هشدار دارد: از هرگونه حضور و تردد غیر ضروری در سطح شهر اجتناب کنید و یادمان باشد که هر گونه حضور در سطح شهر می تواند یک ریسک و خطر برای ما محسوب گردد.

وی با اشاره به آمار 24 ساعت گذشته در تهران گفت: امروز 192 مورد جدید در بخش های عادی و 81 مورد جدید در بخش های ویژه بستری شدند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران توضیح داد: مجموع ترخیص شدگان از بیمارستان های شهر تهران نیز 382 مورد بوده است که تفاوت چشمگیری در مقایسه با روز های قبل نداشته است.

به گفته فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر شاید به این دلیل آمار تهران با آمار کشوری همخوانی ندارد که بعضی از فعالیت های اجتماعی و کسب و کار با یک هفته تاخیر نسبت به کل کشور در تهران آغاز شده است و نتایج آن را باید در یک هفته تا 10 روز دیگر تحلیل کنیم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 31205

به "تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است، هر حضوری در سطح شهر یک خطر محسوب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است، هر حضوری در سطح شهر یک خطر محسوب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید