توشاک: بازی با استقلال را فراموش نموده ایم، دژاگه و شجاعی باید با بازیکنان هماهنگ شوند

به گزارش مجله کامپیوتر، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بازی با استقلال را فراموش نموده ایم و فقط به فکر سه امتیاز بازی فردا هستیم.

توشاک: بازی با استقلال را فراموش نموده ایم، دژاگه و شجاعی باید با بازیکنان هماهنگ شوند

به گزارش خبرنگاران، جان توشاک، ظهر پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: فردا باید برنده بازی باشیم و تمام کوشش مان را برای این کار انجام می دهیم. محروم و مصدومی برای بازی فردا نداریم و تنها کسی که هفته قبل مصدوم شد، خود من بودم!

او اضافه نمود: من در وهله اول، به دنبال شناخت تیم خودم هستم و سپس به دنبال شناخت تیم حریف خواهم بود. بعد از بازی هفته قبل مقابل استقلال، تمرینات سفت و سختی انجام دادیم و آماده برگزاری بازی فردا هستیم.

توشاک اظهار داشت: سیستمی که ما در سه هفته قبل داشتیم، روی آن کار نموده ایم سیستمی بود که ما در اردوی پیش فصل ترکیه چون مهاجمی نداشتیم تمرین کردیم.

وی بیان نمود: در بازی قبلی اشتباهات فردی زیادی داشتیم و وقتی اشتباه فردی در یک بازی باشد، دیگر سیستم مهم نیست و تنها فکر و ذکر ما، معطوف به بازی فردا و کسب سه امتیاز است.

سرمربی تراکتورسازی درباره ضعف دفاعی تیمش اظهار کرد: ما باید بازی قبلی را فراموش کنیم و به فکر بازی فردا باشیم، وقتی بازیکن من گل به خودی می زند، این یک اتفاقی است که امیدوارم دیگر در تیمم تکرار نگردد.

توشاک درباره عملکرد محسن فروزان نیز گفت: فروزان، دروازه بان باتجربه ای است و تاکنون عملکرد خوبی داشته و از داشتن این گلر خوشحالم.

او درباره وضعیت دژاگه و شجاعی بیان نمود: ما در اردوی پیش فصل ترکیه، پنج بازی تدارکاتی انجام دادیم و بعد از این اردو، شش بازیکن به جمع ما اضافه شدند که از نظر بدنی، تفاوت زیادی با بازیکنان قبلی ما داشتند. دژاگه و شجاعی، در جام جهانی بازی کردند و با این که بازیکنان باتجربه ای هستند، اما چهار هفته از سایر بازیکنان عقب افتاده اند و باید از نظر تکنیکی و بدنی، با سایر بازیکنان هماهنگ شوند و برای رسیدن به این هماهنگی، احتیاج به زمان داریم و این ناهماهنگی، باعث بروز اشتباه می گردد.

وی تاکید نمود: من در اردوی پیش فصل، شناخت خوبی از بازیکنانم پیدا کردم، اما وقتی فصل آغاز شد، شش بازیکن جدید به جمع ما اضافه گردیده بود که شناخت کاملی از آن ها نداشتم.

توشاک درباره اولین بازی خانگی تیمش مقابل هواداران خودی گفت: این موضوع می تواند تجربه خوبی برای ما باشد و ما احتیاج به حمایت هواداران داریم.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: isna.ir
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 151

به "توشاک: بازی با استقلال را فراموش نموده ایم، دژاگه و شجاعی باید با بازیکنان هماهنگ شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توشاک: بازی با استقلال را فراموش نموده ایم، دژاگه و شجاعی باید با بازیکنان هماهنگ شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید