جام جهانی والیبال، ایران 3 - استرالیا 1

به گزارش مجله کامپیوتر، ایگور کولاکوویچ برای این مسابقه از ترکیب جواد کریمی، امیرحسین اسفندیار، امیر غفور، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی، میلاد عبادی پور و محمدرضا موذن استفاده کرد.

جام جهانی والیبال، ایران 3 - استرالیا 1

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی استرالیا را شکست داد.

به گزارش فارس، تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در چارچوب مسابقات جام جهانی 2019 ژاپن، به مصاف تیم استرالیا رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر یک و با امتیازهای 22 - 2525 - 1818 - 2525 - 27 به سود ایران پایان پیدا کرد. قضاوت این دیدار را شین موراکانا از ژاپن به عنوان داور اول و جعفر ابراهیم از بحرین به عنوان داور دوم به عهده دارند.

ایگور کولاکوویچ برای این مسابقه از ترکیب جواد کریمی، امیرحسین اسفندیار، امیر غفور، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی، میلاد عبادی پور و محمدرضا موذن استفاده کرد.

ست نخست؛ 25 بر 22 به سود ایران

در شرایطی که نام پوریا یلی در لیست شروع کننده ترکیب ایران قرار داشت، اما پیش از شروع مسابقه کولاکوویچ او را با غفور تعویض کرد. هر دو تیم بازی را خوب شروع کردند، اما تیم ایران به واسطه سرویس های خوبی غفور و اسفندیار توانست از حریف پیش بیفتد. در امتیاز 8 بر 6 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. امیرحسین اسفندیار از جمله بازیکنان تاثیرگذار ایران در ست نخست بود. شاگردان کولاکوویچ نتیجه بازی را 16 بر 13 به سود خود کردند تا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران تمام شد.

ست دوم؛ 25 بر 18 به سود استرالیا

ست دوم را استرالیایی ها بهتر شروع کردند، اما شاگردان کولاکوویچ تلاش کردند تا اختلاف تیم ها زیاد نشود. در امتیاز 8 بر 5 به سود استرالیا هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رقتند. برتری استرالیایی ها ادامه پیدا کرد و در امتیاز 16 بر 10 به سود آنها هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. ملی پوشان ایران برای کم کردن اختلاف بسیار تلاش کردند، اما چندان پیروز نبودند و این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 18 به سود استرالیا پایان پیدا کرد.

ست سوم؛ 25 بر 18 به سود ایران

استرالیایی ها پس از پیروزی در ست دوم روحیه گرفته و ست سوم را هم خوب شروع کردند، اما شاگردان کولاکوویچ اجازه خودنمایی به حریف ندادند. در امتیاز 8 بر 7 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. اختلاف دو تیم زیاد نشد و هیچ تیمی پا عقب نکشید تا در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. دو دفاع موثر از مجرد اختلاف تیم ها را زیاد کرد و در ادامه غفور با سرویس های خود استرالیا را تحت فشار قرار داد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 18 به سود ایران تمام شد.

ست چهارم؛ 27 بر 25 به سود ایران

ایران این ست را خیلی بهتر از حریف شروع کرد. برتری ایران موجب شد تا در امتیاز 8 بر 5 تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. شاگردان کولاکوویچ توانستند برتری خود را حفظ کنند و در امتیاز 16 بر 13 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. استرالیایی ها در امتیاز 19 بر 18 به سود ایران اختلاف را کم کردند تا کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کند. استرالیایی ها در امتیاز 23 بازی را به تساوی کشاندند و یک بار دیگر کولاکوویچ تقاضای وقت استراحت کرد. این ست با نتیجه 27 بر 25 به سود ایران تمام شد.

تیم ایران از سه بازی قبلی خود دو شکست مقابل روسیه و مصر و یک پیروزی مقابل کانادا در کارنامه دارد. استرالیا هم در دو بازی اول خود مغلوب برزیل و مصر شد و در بازی سومش توانست روسیه را شکست دهد.

شاگردان ایگور کولاکوویچ فردا در پنجمین مسابقه خود از ساعت 8:30 مقابل برزیل قرار خواهند گرفت.

چهاردهمین دوره جام جهانی والیبال از 9 تا 23 مهر با حضور 12 تیم که به صورت دوره ای با هم رقابت خواهند کرد در سه شهر فوکوکا، ناگانو و هیروشیما ژاپن برگزار می شود.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 14951

به "جام جهانی والیبال، ایران 3 - استرالیا 1" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی والیبال، ایران 3 - استرالیا 1"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید