جای خالی ویلموتس قبل از بازی مرگ و زندگی!

به گزارش مجله یک کامپیوتر، کادر فنی تیم ملی فوتبال بر خلاف نگرانی های جامعه ایرانی، از بازی با بحرین تاکنون در مرخصی به سر می برد و به جز یک بازی در بلژیک، به خود زحمت بررسی بازی ها از داخل استادیوم را نداده است.

جای خالی ویلموتس قبل از بازی مرگ و زندگی!

به گزارش خبرنگاران، در حالی که کادر فنی تیم ملی امید با حضور در استادیوم های مختلف، عملکرد بازیکنان جوان و در رده سنی امید را زیر نظر دارند و به آنالیز عملکرد آنان در جو حاکم بر استادیوم ها می پردازند، خبری از کادر فنی تیم ملی بزرگسالان نیست و همگی در مرخصی و استراحت به سر می برند.

حمید استیلی و دستیارانش که در صدد آماده سازی تیمی قدرتمند برای حضور در رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا در دی ماه هستند، از چندین ماه قبل مشغول انتخاب بهترین نفرات و تدارک اردوها و بازی های تدارکاتی گوناگون هستند اما مارک ویلموتس و دستیارانش بعد از بازی با بحرین، ایران را ترک کردند و به جز یکی، دو خبر کوتاه، اطلاع دیگری از کادر فنی تیم ملی وجود ندارد.

ویلموتس در اردوهای اخیر تیم ملی و پیش از بازی های نه چندان سخت تیم ملی چند روز قبل از هر اردو و بازی، به ایران می آید و در تمرینات حضور دارد اما به جز روزهای قبل و بعد از فیفا دی، خبری از سرمربی تیم ملی و دستیارانش نیست.

در حالی که با شکست تیم ملی مقابل بحرین، راه صعود به جام دنیای مقداری سخت شده و بازی حساسی با عراق در خاک این کشور پیش روی ملی پوشان است، ویلموتس در خارج از کشور حضور دارد و حاضر نشده در این فاصله در ایران بماند و عملکرد ملی پوشان ایرانی را زیر نظر بگیرد.

حتی در یک ماه اخیر، وحید هاشمیان که قبلا در استادیوم ها حضور می یافت، به مرخصی رفته و در هیچ یک از استادیوم های کشور بازی های مهم را هم تماشا نمی کند.

تنها فعالیت کادر فنی تیم ملی مربوط به یک خبر کوتاه در سایت فدراسیون فوتبال است که دستیار بلژیکی ویلموتس که ساکن این کشور است، از نزدیک یکی از بازی های شارلوا را - که سه ملی پوش ایرانی در اختیار دارد - تماشا نموده و از بلژیک خارج نشده است.

در حالی که ظرف روزهای گذشته اخباری مبنی بر آماده سازی عراق برای بازی با ایران و برگزاری اردو در این کشور اطلاع رسانی شده، تیم ملی ایران به رهبری مارک ویلموتس در آرامش و سکون به سر می برد و واژه مربی پروازی، به معنای واقعی کلمه محقق شده است.

اکنون که تیم ملی بازی حساسی مقابل عراق دارد و کادر فنی تیم ملی باید بیش از هر زمان دیگری در اختیار تیم ملی باشد، این اتفاق رخ نداده و کادر فنی تیم ملی دو، سه روز قبل از اردو به انتشار فهرستی از بازیکنان فعال در داخل و خارج از کشور می پردازد که فقط فیلم بازی آنان را تماشا نموده است.

تماشای بازی های بزرگ در داخل استادیوم ها توسط مربیان تیم های ملی در اقصی نقاط دنیا، امری طبیعی و بدیهی است که مربیان تیم های ملی آلمان، اسپانیا، انگلیس و ایتالیا هم این کار را در طول مسابقات باشگاهی انجام می دهند و اطلاعات بیشتری درباره داشته های خود کسب می نمایند.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 16968

به "جای خالی ویلموتس قبل از بازی مرگ و زندگی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جای خالی ویلموتس قبل از بازی مرگ و زندگی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید