حبیبی: حرف خادم را می زدم می گفتند چاپلوسی می نماید، کمیل قاسمی یک باستانی کار واقعی است

به گزارش مجله کامپیوتر، سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: رسول خادم یک الگوی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در کشور است، من از گذشته این بحث ها را مطرح می کردم اما عده ای می گفتند این چاپلوسی است.

حبیبی: حرف خادم را می زدم می گفتند چاپلوسی می نماید، کمیل قاسمی یک باستانی کار واقعی است

هادی حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص حضور فعال گوش شکسته ها در موضوع سیل اخیر کشور گفت: این اقدامات با مدیریت رسول خادم انجام شد. او یک الگوی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در کشور است. من از گذشته این بحث ها را مطرح می کردم اما عده ای می گفتند این چاپلوسی است درحالیکه من در تمام عمرم تکیه ام به توان خودم بوده است. رسول خادم کوشش کرد پهلوانی را در بین کشتی گیران نهادینه کند و دیدیم که درست مثل آن روزهایی که عیاران شهر کشتی گیر و باستانی کار بودند، آقا رسول اردونشینان را به زورخانه می برد تا فرهنگ زورخانه را یاد بگیرند.

وی ادامه داد: امروز می بینیم که کمیل قاسمی یک باستانی کار واقعی است. اینها الگوهای بعدی جامعه کشتی را معین می نمایند و بعدها معین می گردد رسول خادم برای خانواده بزرگ کشتی چه کرد. اتفاقاتی که در دوره مدیریت او رخ داد و خطی که او دنبال می کرد سوای کشتی بود و ابعاد مختلفی را پوشش می داد که امیدوارم این وضعیت ادامه پیدا کند. در موضوع سیل هم در گلستان دیدیم جامعه کشتی چه نقش پررنگی داشت و هم در لرستان یاری ها به موضوع غلامرضا محمدی جمع آوری شد و در اختیار مردم مناطق آسیب دیده نهاده شد.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و امید با اشاره به درگذشت کشتی گیران گیلانی در روزهای ابتدایی سال، این اتفاق را یک رویداد تلخ برای کشتی دانست و اظهار داشت: سال 98 برای جامعه کشتی خوب آغاز نشد هرچند که درجام جهانی حضور نسبتا خوبی داشتیم و امیدها هم قهرمان آسیا شدند. اتفاقی که برای کشتی گیران گیلانی رخ داد همه را ناراحت کرد. من و علیرضا رضایی هم وقتی خبر را شنیدیم تا صبح نخوابیدیم. آنها سرمایه های کشتی بودند. سیدعلی موسوی در انتخابی تیم ملی اول شده بود. پرسته هم نفر دوم جوانان بود و در مسابقات ساحلی مدال گرفته بود. آغاز سال برای کشتی خیلی غم انگیز بود و بعد هم موضوع سیل استان گلستان و لرستان را درگیر کرد. جامعه کشتی به اجماع رسیدند که به وسیله غلامرضا محمدی که متولد خرم آباد است یاری های خود را به دست مردم سیل زده برسانند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس‌ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 6149

به "حبیبی: حرف خادم را می زدم می گفتند چاپلوسی می نماید، کمیل قاسمی یک باستانی کار واقعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: حرف خادم را می زدم می گفتند چاپلوسی می نماید، کمیل قاسمی یک باستانی کار واقعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید