حمایت از اقشار آسیب پذیر لرستان

به گزارش مجله کامپیوتر، استاندار لرستان گفت: با استفاده از ظرفیت های استان اقشار آسیب پذیر و افرادی را که در بحران کرونا دچار ضرر و زیان شده اند حمایت می کنیم.

حمایت از اقشار آسیب پذیر لرستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، سید موسی خادمی اظهارکرد: پیگیری کمک های خیرین استان لرستان به مردم در اولویت قرار گرفته است. همچنین کمک های دولت به مردم برای جبران خسارت های ناشی از کرونا و تعطیلی فعالیت های مالی و یا کمک های دولت به دانشگاه علوم پزشکی برای درمان در دستور کار است.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی هم باید از ظرفیت خیرین استفاده کند و هم از کمک های دولتی برخوردار گردد.

خادمی ادامه داد: در این راستا طی مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبلغ 12 هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا تخصیص یافته است.

وی به تصویب 100 هزار میلیارد تومان اعتبار برای کمک به مردم ازسوی دولت اشاره نمود و گفت: دولت به اقشار خاص که شغل خاصی ندارند و از کرونا آسیب دیده اند 200 تا 600 هزار تومان پرداخت خواهد نمود.

استاندار لرستان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا بیستم فروردین ماه تمدید شده است، اما با توجه به شرایط موجود نمی توانیم کرونا را به زودی متوقف کنیم و از طرفی تعطیلی کشور هم به مدت طولانی امکان پذیر نخواهد بود.

وی اظهار کرد: با استفاده از همه ظرفیت ها می توان از کار پراکنده جلوگیری کرد و با شناسایی و توجیه افراد خیّر کمک رسانی را بهتر انجام داد.

استاندار لرستان گفت: کمیته ساماندهی مشارکت های مردمی در آینده یکی از مهم ترین کمیته های ستاد مقابله با کرونا خواهد بود و امیدواریم با کمک و همکاری و استفاده از ظرفیت های استان بتوانیم اقشار آسیب پذیر و افرادی را که در این جریان دچار ضرر و زیان شده اند کمک کنیم.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27410

به "حمایت از اقشار آسیب پذیر لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از اقشار آسیب پذیر لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید