حمیداوی: با رحمتی تیمی می بندیم که در سه سال آینده افتخار مشهدی ها شود، او 6 بازیکن جدید می خواهد

به گزارش مجله کامپیوتر، مالک باشگاه شهر خودرو مشهد گفت: مهدی رحمتی سرمایه ملی است و با او برنامه ساله برای شهر خودرو خواهیم داشت تا باعث افتخار استان شود.

حمیداوی: با رحمتی تیمی می بندیم که در سه سال آینده افتخار مشهدی ها شود، او 6 بازیکن جدید می خواهد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه شهر خودرو، فرهاد حمیداوی با اشاره به فرایند انتخاب سرمربی گفت: ابتدا می خواهم از تمام مربیان فصل گذشته تیم از یحیی گل محمدی تا مجتبی سرآسیایی و سهراب بختیاری زاده که با جان و دل برای شهر خودرو زحمت کشیدند و تمام توان خود را برای موفقیت تیم به کار بستند، تشکر کنم و برای تک تک این عزیزان آرزوی موفقیت داشته باشم.

وی اضافه کرد: قطعا همه بابت از دست رفتن سهمیه آسیایی و عدم حضور شهرخودرو به عنوان نماینده خراسان بزرگ برای دومین سال متوالی در آسیا افسوس خوردیم، چراکه تمامی عوامل باشگاه از هیئت مدیره تا مربیان، بازیکنان و تک تک کسانی که زحمت این تیم را کشیدند، تلاش خود را انجام دادند، اما اتفافاتی رخ داد که همه کارشناسان دیدند که از دست ما خارج بود و متأسفانه به این مهم نرسیدیم.

مالک باشگاه شهر خودرو با اشاره به تغییر و تحولات فنی این تیم در فصل گذشته یادآور شد: اتفاقات فصل گذشته شرایط را به گونه ای پیش برد که شهر خودرو به اجبار سرمربیان متفاوتی را تجربه کرد، اما سیاست هیئت مدیره برای آینده باشگاه یک نگاه بلند مدت و آینده نگرانه با یک برنامه بلند مدت خواهد بود که بر همین اساس نیز برای پست سرمربیگری تیم تصمیم گیری شد.

حمیداوی با اعلام رسمی خبر سرمربیگری رحمتی برای فصل آینده شهر خودرو گفت: با تکیه بر تجربه کم نظیر و ارزشمند ملی و باشگاهی سید مهدی رحمتی در 20 سال گذشته و شناخت خوبی که از نزدیک با خصوصیات فنی و رهبری داخل زمین ایشان در این یکسال و خرده ای پیدا کردیم، در یک هفته گذشته به طور جدی به حضور ایشان در قامت سرمربیگری تیم فکر کردیم. جلسات زیادی را هم به اتفاق در هیئت مدیره برگزار کردیم و در نهایت ساعت 10 صبح امروز (دوشنبه) با جمع بندی نهایی اعضا، ایشان را به عنوان یک سرمایه ملی و به عنوان یک گزینه مناسب که دارای فاکتورهای مناسبی نیز به عنوان یک سرمربی آینده دار برای شهر خودرو است، انتخاب کردیم.

وی با بیان اینکه باشگاه شهر خودرو با رحمتی به دنبال اجرای یک برنامه سه ساله است، خاطرنشان کرد: قطعا از رحمتی توقعاتی بلند مدت داریم و می خواهیم که ایشان طبق برنامه سه ساله ای که به باشگاه ارائه داده اند، پله پله جلو بفرایند و ابتدا تیمی بسازند که باعث افتخار هواداران مشهدی و حفظ آبروی خراسان باشد و پس از آن در طول این برنامه به موفقیت های بزرگی برای استان خراسان در رده های بالای لیگ دست پیدا کند.

مالک باشگاه شهر خودرو با اعلام حمایت کامل خود از رحمتی شرح داد: بزرگان، کارشناسان و مدیران فوتبال استان پس از اتمام لیگ از تیم خودشان، شهرخودرو خراسان حمایت کردند که جای قدردانی و تشکر دارد. شهر خودرو قدر این حمایت ها را می داند و می خواهم همین جا از همه این عزیزان و دست اندرکاران فوتبال خراسان اعم از صاحب نظران، ورزشی نویسان، خبرنگاران، هواداران و ... بخواهم که با اتحاد و همدلی این بار به رحمتی این فرصت را بدهیم تا بتواند توانمندی بالای خود را در عرصه مربیگری نشان دهد و باعث افتخار استان خراسان شود.

وی با بیان اینکه شهر خودرو با تمام نفرات کنونی خود در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت، گفت: از رحمتی خواستیم تا در بازی های آسیایی با وجود شانس اندک تیم پس از دو شکست دور رفت، تمام توان تیم را برای نمایش آبرومندانه در ادامه این رویداد آسیایی به کار گیرد. هواداران نگران نباشند، چراکه تمام بازیکنان فصل گذشته شهرخودرو با ما قرارداد دارند و همگی در این رقابت های آسیایی برای سربلندی نام ایران و نماینده خراسان با قدرت به میدان خواهند رفت.

حمیداوی با اشاره به لیست 6 نفره بازیکنان مدنظر مهدی رحمتی خاطرنشان کرد: بلافاصله با هر شش بازیکن مدنظر آقای رحمتی وارد مذاکره شده ایم، ضمن اینکه درخواست ایشان حفظ حداکثری نفرات سال گذشته تیم است که انشاءالله تلاش می کنیم بخشی را قبل و بخشی را هم پس از جام باشگاه های آسیا نهایی کنیم.

مالک باشگاه شهر خودرو در انتها یادآور شد: باید از هیئت مدیره محترم هلدینگ شهر خودرو مهندس شهام و دکتر خدایی و همچنین هیئت مدیره و تک تک عوامل باشگاه شهر خودرو از کادر فنی تا تدارکات که در طول یک فصل فرسایشی و پر فراز و نشیب با شرایط بد اقتصادی زحمت این تیم را کشیدند، صمیمانه تشکر کنم. انشاءالله با خون تازه ای که در رگ های شهرخودرو دمیده شده بتوانیم فصل خوبی را با اتحاد و همدلی برای هواداران خونگرم استان خراسان بزرگ رقم بزنیم.

مجله سرگرمی

مجله سرگرمی و تفریحی، همیشه به شادی
منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 39229

به "حمیداوی: با رحمتی تیمی می بندیم که در سه سال آینده افتخار مشهدی ها شود، او 6 بازیکن جدید می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: با رحمتی تیمی می بندیم که در سه سال آینده افتخار مشهدی ها شود، او 6 بازیکن جدید می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید