خبرنگاران رحمتی: امروز در شهر خودرو احساس تنهایی کردم

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: برای حضور در شهر خودرو پیشنهاد 7 میلیاردی به عنوان بازیکن را رد کردم اما در بازی امروز به شدت احساس تنهایی کردم.

خبرنگاران رحمتی: امروز در شهر خودرو احساس تنهایی کردم

به گزارش خبرنگاران، سید مهدی رحمتی که در گفت وگویی تلویزیونی حاضر شده بود، در خصوص شرایط تیمش و پیروزی برابر سایپا گفت: تیم ما سال جاری تغییرات گسترده ای داشته و تیم کاملا جوان را سازماندهی کردیم.

وی ادامه داد: نفرات زیادی از جمع ما جدا شدند و این موضع باعث شد تجربه چند سال مربیگری را در این چند هفته کسب کنم. شرایط ابتدای کار سخت بود چرا که بازیکنان باید به هماهنگی می رسیدند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو، گفت: پس از لیگ قهرمانان آسیا شرایط سخت بود اما بازی به بازی بهتر می شویم. ما تنها در 2 بازی از نظر فنی ضعیف کار کردیم اما در مسابقات دیگر عملکرد خوب و قابل قبولی داشتیم و اگر کمی بد نشاس نبودیم امتیازات بیشتری نسبت به الان داشتیم.

وی اضافه نمود: مقابل استقلال و آلومینیوم دقایق زیادی 10 نفره بازی کردیم. امروز هم سایپا تیمی جوان با کادر فنی خوبی در مقابل ما ظاهر شد. توانستیم با برد در این بازی کمی صندلی جدولی خود را بهبود بخشیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو اضافه نمود: یکسری اتفاقات در این چند هفته برای ما رقم خورده که خوب نیست. من قبل از سرمربیگری پیشنهاد 7 میلیاردی داشتم تا فوتبال بازی کنم. همه مربیان قبلی ام به من مشاوره دادند. درست است که من مدرک مربیگری ندارم اما 20 سال سابقه فوتبالی من و همکاری با مربیان عظیم تضمینی برای موفقیت من است. من از تجربیات مربیان قبلی ام استفاده می کنم که این موضوع کمبود کلاس های نرفته ام را جبران می نماید.

وی اضافه نمود: با توجه به تجربیاتی که داشتم توانستم خودم را تا حدودی با این شرایط هماهنگ کنم. اتفاقات حاشیه ای تیم من را اذیت می نماید. یک روز می گویند دیگر در استادیوم امام رضا (ع) نمی توانیم بازی کنیم. یک روز یگان ویژه نیست و یک روز آمبولانس. امروز هم در استادیوم راهمان ندادند. اصلا بحث اقتصادی مطرح نبود. همه همواره همکاری و حمایت می نمایند تا سهمیه لیگ برتر حفظ گردد.

رحمتی اضافه نمود: من در هر شهری بازی کردم از تیم شهرشان حمایت می نمایند اما من به هیچ وجه این حمایت را از شهر خودرو حس نمی کنم. بحث من حمایت از فرد خاصی نیست. تنها چند تیم از جیبشان در بخش خصوصی برای تیم خرج می نمایند. این حرف شاید درست نباشد که می گویند تیم ما مشکل اقتصادی دارد و به این خاطر به استادیوم راه داده نشد. امروز من خودم احساس کردم تنهای تنها هستم چرا که تنها یک ساعت قبل از یک بازی حساس مقابل سایپا آن اتفاقات برای ما رقم خورد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در ادامه صحبت هایش گفت: شهر خودرو متعلق به مردم خراسان و مشهد است وتنها نماینده خراسان در لیگ برتر فوتبال است. مگر می گردد تیمی را برای امضا نشدن یک قرارداد در استادیوم خودش راه ندهند. یکی از مسوولان یک ساعت قبل از بازی مصاحبه می نماید و می گوید تیم من مشکل اقتصادی دارد و ذهن بازیکنان من را بر هم می ریزد. آخرین بازیکنی که از شهر مشهد نماینده فوتبال ایران بوده حسین بادامکی است که او الان در کادر من است اما در چنین شرایطی بعضی از من انتظار موفقیت های عظیم دارند. باید دوستان ببینند در استان چکار کردند که دنبال استعدادهای مشهدی هستند. امروز با این حال 4 بازیکن بومی در ترکیب ما بازی می کردند. یک روزه نمی گردد بازیکن بومی را در لیگ بازی داد.

رحمتی گفت: من اگر بخواهم یک بازی محبت آمیز برای تیمم داشته باشم باید به شهرهای دیگر بروم چرا که تیم دیگری اینجا نیست. ما و مسوولان استان رو به روی هم نیستیم. من از مسوولان استانی خواستم کنار هم باشیم تا آن برنامه سه ساله را پیش ببریم و در سال سوم یک جام بیاوریم و بازیکنان بومی را استفاده کنیم. من در لیگ قهرمانان آسیا بازیکن امیدهایم را بازی دادم.

وی اضافه نمود:ما یک مشکل امضای قرارداد داشتیم که من رفتم قراردادم را امضا کردم. تمام نفراتی که به تیم ما اضافه شدند با نظر من بوده است. تیم من امروز به معنای واقعی یک تیم بود. اتفاق خوبی برای تیم ما افتاد و توانستیم این بازی را ببریم. من باید از یکجا مربیگری را شروع می کردم. سال گذشته با قرارداد کمتر از میلیارد به مشهد آمدم و در انتها فصل هم خوشحالم از جایی که دوست داشتم مربیگری را شروع کردم. مردم همواره از ما حمایت کردند. از مسوولان استانی خواهش می کنم اگر با من و یا مالک باشگاه مشکل دارند به تیم شهرشان ضربه نزنند. از اول لیگ مسائل زیادی داشتیم. بازیکن کرونایی یا بازیکن سرباز داشتیم. مسابقات سختمان پشت هم بود. بعضی دوستان پشت ما را خالی کردند اما ما جلوی طرفداران سربلند شدیم و توانستیم 3سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی شهر خودرو گفت: من می توانستم بگویم بازیکن چند میلیاردی می خواهم اما نمی توانستم به خاطر موفقیت خودم به استعدادهای استان پشت کنم.

وی گفت: یکی از مسوولان استانی گفت که چرا مهدی رحمتی را بدون مدرک به عنوان سرمربی گذاشتید؟ مگر همه مربیان از روز اول مربی به جهان آمدند؟ من در خودم با 20 سال سابقه فوتبالی توانایی مربیگری را دیدم. اگر با شخص من مشکل دارید بگویید من بروم اما به تیم ضربه نزنید. من نه به پشتوانه پدرم آمدم و نه کسی حامی من بود. من به خاطر توانایی های خودم آمدم. اگر کارشکنی ها ادامه پیدا کند من مرتبه بعد خیلی از مسائل را بازگو می کنم.

bestcanadatours.com

مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا
منبع: ایرنا
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 48869

به "خبرنگاران رحمتی: امروز در شهر خودرو احساس تنهایی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رحمتی: امروز در شهر خودرو احساس تنهایی کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید