خداحافظی تلویحی کی روش پس از حذف ایران از جام ملت های آسیا: انتها اینجاست!

به گزارش مجله کامپیوتر، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به این نکته اذعان کرد که ژاپنی ها استحقاق راهیابی به فینال مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا 2019 را داشته اند.

خداحافظی تلویحی کی روش پس از حذف ایران از جام ملت های آسیا: انتها اینجاست!

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، کارلوس کی روش پس از شکست 3 بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019، گفت: مهمترین مسئله این است که بازی بسیار رقابتی را شاهد بودیم. تعادل لازم در نیمه اول در هر دو تیم مشهود بود تا اینکه در یک لحظه یک اشتباه خیلی ساده و بسیار مظلومانه که بازیکنان من فکر می کردند خطایی اتفاق افتاده و منتظر تصمیم داور بودند، رقم خورد.

ژاپنی ها استحقاق رسیدن به فینال را داشتند سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه اضافه کرد: از لحاظ احساسی تیم ما بعد از گل اول ژاپن به هم ریخت و یک شکست احساسی را شاهد بودیم. از آنجا به بعد شاهد حضور یک تیم و آن هم ژاپن بودیم که به گل رسید. به ژاپنی ها تبریک می گویم که استحقاق رسیدن به فینال را داشتند و از بازیکنان خودم هم یک تشکر بسیار بزرگ می کنم که با در نظر دریافت همه دشواری ها و محدودیت ها کوشش بسیار زیادی در این چند سال داشتند و از تک تک آنها تشکر می کنم.

خوشحالم که این ماجراجویی را با بازیکنان ایرانی پشت سر گذاشتم وی درباره این موضوع که بعد از هشت سال حضورش در تیم ملی انتظار داشتیم شاهد بهترین تیم ملی باشیم، ولی این اتفاق رخ نداد و رؤیای ما از دست رفت، چرا تیمی که این همه میدان دیده و دو جام دنیای و یک جام ملت ها را پشت سر گذاشته بود نتوانست نتیجه بگیرد، مطرح کرد: در روزهای گذشته تمام نقطه نظراتم را گفتم و اینکه چه کارهای لازمی باید انجام گردد. فکر می کنم افراد زیادی باشند که بخواهند به صحبت های من گوش دهند، ولی زمان آن نیست که بعد از چنین بازی بخواهند این چیزها را بشنوند. مهمترین مطلب بعد از بازی امروز این است که بسیار خوشحالم که این ماجراجویی را با بازیکنان ایرانی پشت سر گذاشتم. آنها فوق العاده و بی نظیر بودند و استحقاق داشتند که در فینال حضور داشته باشند، به خاطر تمام زحماتی که کشیدند.

بازیکنان ایران توانستند نظرها را جلب نمایند، برای آنها بهترین آرزوها را دارم کی روش همچنین توضیح داد: فکر می کنم که ساده ترین نوع مطرح کردن این صحبت این است که یک آهنگ معروف را نقل قول کنم که الان انتها اینجاست. من بسیار خوشحالم و الان زمان این هست که مراتب تقدیر خودم را تقدیم طرفداران فوتبال ایران کنم. فوتبال ایران این فرصت را داد که مربی این تیم و بازیکنان در هشت سال گذشته باشم و برای تک تک آنها بهترین آرزوها را دارم که البته استحقاق بهترین ها را دارند. آنها کسب اعتبار کردند و توانستند نظرها را جلب نمایند به خاطر اینکه در زمان های مناسب توانستند بهترین عملکرد را داشته باشند.

انتها اینجاست! برای ژاپن بهترین آرزوها را در بازی فینال می کنم.، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان این جمله ادامه داد: یک بار دیگر می گویم که از طرفداران فوتبال ایران و کادرم تشکر می کنم و مراتب تقدیر خودم را از صمیم قلب به بازیکنان دارم و امیدوارم متوجه شوید که الان انتها اینجاست.

من به عنوان مربی راه خودم را رفتم و مهمترین موضوع همین است وی همچنین خاطر نشان کرد: من به عنوان مربی راه خودم را رفتم و مهمترین موضوع همین است. برای ملت بزرگ ایران و طرفداران فوتبال ایران بهترین آرزوها را دارم. من احساس می کنم مخصوصاً عملکرد بازیکنان ایران که در برزیل و روسیه و سال های گذشته داشتند، به خاطر مردم بوده است. آنها به خاطر مردم این کار را کردند و این پیغام را به بقیه دنیا دادند که مردم ایران لیاقت این را دارند که این نگاه به آنها گردد، یک توجه متفاوت و قدردانی متفاوت. باز هم از شاگردانم تشکر می کنم.

شما (خبرنگاران) سکوت کردید اما من برای تیم ملی تان جنگیدم! کی روش در پاسخ به این پرسش که او چقدر در شکست امروز مقابل ژاپن نقش داشته است، گفت: من مسئولیت کامل تمامی اتفاقاتی که در زمین افتاد را می پذیرم، ولی دوست دارم از شما این سؤال را بپرسم که نقش شما در هشت سال گذشته چه بود؟ نقش شما سکوت بود، ولی من درون زمین برای تیم ملی شما جنگیدم!

آینده بسیار خوبی را برای تیم ایران می بینم وی درباره این موضوع که آینده را چطور می بیند، گفت: من آینده بسیار خوبی را برای تیم ایران می بینم، به خاطر اینکه بر پایه های خوبی برقرار شده و یک زمین و مرکز تمرین خیلی خوب دارد و یک نسلی از بازیکنان که به اعتقاد شخصی بنده در هشت سال آینده که هر کس سرمربی تیم ملی باشد انتخاب هایش حول و حوش همین بازیکنان خواهد بود.

اعتراض؛ پاسخ درخواست برای عذرخواهی از مردم! سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در انتها نشست خبری به ادامه سؤال های خبرنگاران پاسخ نداد و با ناراحتی به یکی از خبرنگاران ایرانی در خصوص اینکه از او خواسته بود عذرخواهی کند، اعتراض کرد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 4136

به "خداحافظی تلویحی کی روش پس از حذف ایران از جام ملت های آسیا: انتها اینجاست!" امتیاز دهید

1 کاربر به "خداحافظی تلویحی کی روش پس از حذف ایران از جام ملت های آسیا: انتها اینجاست!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی تلویحی کی روش پس از حذف ایران از جام ملت های آسیا: انتها اینجاست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید