خط تولید ماسک استاندارد راه اندازی می شود

به گزارش مجله کامپیوتر، پیشرفته ترین و بزرگ ترین خط تولید ماسک استاندارد N95 در کشور، با مشارکت دانشگاه صنعتی اصفهان و گروه فولاد مبارکه احداث می شود.

خط تولید ماسک استاندارد راه اندازی می شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی وزارت علوم، سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به شرایط کشور گفت: همواره شرایط سخت باعث بروز و ظهور توانمندی ها و استعدادهای داخلی می شود و دانشگاه صنعتی اصفهان با تکیه بر توانمندی علمی و دانشی و امکانات خود مسئولیت طراحی و احداث خط تولید ماسک استاندارد N95 در محیطی تمیز و ایزوله را به عنوان خدمتی به مردم عزیز به عهده گرفته است.

ابطحی اضافه کرد: این خط تولید از پیشرفته ترین و بزرگ ترین خطوط تولید ماسک استاندارد در کشور خواهد بود. موضوع این پروژه در دانشگاه صنعتی اصفهان به عهده بنیاد حامیان دانشگاه واگذار شده است.

وی گفت: امیدواریم این مشارکت نمونه موفقی از مشارکت صنعت و دانشگاه در راستای تامین نیازهای واقعی جامعه باشد و زمینه ساز همکاری های گسترده تر آینده صنعت و دانشگاه شود.

عباس اکبری محمدی معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه در این خصوص گفت: هم راستا با سیاست های شرکت فولاد مبارکه و در جهت انجام مسئولیت های اجتماعی و حفظ و ارتقای سلامت جامعه و پرسنل خدوم بهداشت و درمان کشور با هدایت و حمایت مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه با توجه به کمبود ماسک های استاندارد N95 به دلیل شرایط جاری کشور ناشی از شیوع ویروس کرونا و محدود بودن ظرفیت تولید و نیاز بالای مردم به این کالا، قراردادی مابین شرکت آتیه فولاد نقش جهان از شرکت های گروه فولاد مبارکه به عنوان تامین کننده مالی، احداث خط تولید ماسک استاندارد N95 و دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان طراح و دارنده دانش فنی و مجری احداث منعقد گشت تا با راه اندازی این خط پیشرفته و اتوماتیک قسمتی از نیاز جامعه تامین شود.

حسین کفعمی مدیرعامل شرکت آتیه فولاد نقش جهان نیز با ذکر نیاز جامعه به ماسک های استاندارد و با کیفیت گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی، این شرکت به عنوان عضوی از خانواده بزرگ فولاد اقدام به تامین سرمایه احداث خط تولید ماسک های استاندارد با ظرفیت بیش از یک میلیون عدد (قابل افزایش تا دو میلیون عدد) در ماه کرده است که با راه اندازی این خط و شروع تولید در اسرع وقت محصول آن در اختیار جامعه قرار می گیرد.

4112/

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 28618

به "خط تولید ماسک استاندارد راه اندازی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط تولید ماسک استاندارد راه اندازی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید