خواجوی: تجربه ملی پوشان کاراته کار ما را راحت می نماید، خیلی شاهد اُفت آنها نبودیم

به گزارش مجله کامپیوتر، مربی بدنساز تیم ملی کاراته کشورمان گفت: همه نفرات تیم ملی کاراته از تجربه مناسبی برخوردار هستند و این موضوع کار ما را در جنبه های مختلف راحت تر خواهد نمود.

خواجوی: تجربه ملی پوشان کاراته کار ما را راحت می نماید، خیلی شاهد اُفت آنها نبودیم

نعیما خواجوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص شروع اردوی تیم ملی کاراته بعد از تعطیلی حدوداً 9 ماهه تمرینات گفت: در ابتدا شروع اردوهای تیم ملی کاراته را به فال نیک می گیرم. بعد از جلساتی که اعضای کادر فنی تیم ملی و در رأس آنها شهرام هروی با رئیس فدراسیون کاراته داشتند، پایان قرار شد اردوهای تیم ملی از 22 آبان ماه شروع گردد تا ما نیز از قافله رقبا عقب نمانیم. رقبای ما در این مدت اردوهایی داشتند و ما نیز باید اردوهای خود را شروع می کردیم که خدا را شکر این رخ داد.

وی درباره شروع اردو با تمرینات بدنسازی گفت: طبق روال ما همواره کار را با آنالیز شرایط آمادگی ملی پوشان شروع کردیم و خوشبختانه خیلی شاهد اُفت بچه ها نبودیم. حدود یک ماه پیش برای بچه ها برنامه ای را طراحی کردیم که آنها به صورت انفرادی و قبل از اردوها انجام بدهند و به همین دلیل شاهد بودیم که بچه ها با آمادگی نسبی در اردو حاضر شدند. البته با توجه به تعطیلی چند ماهه تمرینات بچه ها از اوج آمادگی دور هستند، اما با انگیزه می توانیم به دوران اوج قبل از تعطیلات مسابقات بازگردیم و با آمادگی در رویدادها حاضر شویم.

مربی بدنساز تیم ملی با اشاره به شرایط متفاوت ملی پوشان و برنامه های مختلف آنها برای آماده سازی، خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط و برنامه های بچه ها برای حضور در مسابقات با اهداف خاصی جلو خواهیم رفت. مسابقه اصلی امیر مهدی زاده در خرداد ماه خواهد بود و باید در مسابقات متعددی شرکت و آمادگی خود را بالا ببرد. بهمن عسگری هم با توجه به کسب سهمیه المپیک احتیاج به تمرین برای مسابقه دارد. در این بین ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده نیز برای حضور در مسابقات مراکش خود را آماده می نمایند و پس از تعیین شدن تکلیف سهمیه، برنامه آنها هم عوض می گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

خواجوی راجع به ملاقات او و سعید حسنی پور با سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: در ملاقات با رئیس فدراسیون قایقرانی، سالن بدنسازی آنها در اختیار ما نهاده شد که این اتفاق برای کاراته کاران شرایط بهینه ای را رقم خواهد زد. این سالن در مدت اردوی تیم ملی کاراته قرار است فقط در اختیار ملی پوشان باشد تا با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل ها از مسائل جلوگیری کنیم.

وی در خصوص زمان آماده سازی مناسب ملی پوشان برای حضور در مسابقات هم توضیح داد: با توجه به شرایط متفاوت ملی پوشان سه تاریخ متفاوت برای آماده سازی آنها داریم. خوشبختانه در حال حاضر فرصت خوبی برای آماده سازی در اختیار داریم و خدا را شکر همه نفرات نیز از تجربه مناسبی برخوردار هستند که کار ما را در جنبه های مختلف راحت تر خواهد نمود و دست مان باز است. رویداد المپیک با تمامی مسابقات متفاوت است و باید بچه ها با روان المپیکی در مسابقات حضور داشته باشند و ما و کادر فنی هیچ راهی غیر از این نداریم که از تمام تجربیات خود استفاده و نتیجه مدنظرمان را کسب کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 45146

به "خواجوی: تجربه ملی پوشان کاراته کار ما را راحت می نماید، خیلی شاهد اُفت آنها نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواجوی: تجربه ملی پوشان کاراته کار ما را راحت می نماید، خیلی شاهد اُفت آنها نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید