دلالان اجازه نمی دهند نهاده های وارد شده به دامداران برسد

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/فارس نماینده مردم شهرستان های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد اظهار داشت: نهاده های دامی به مقدار وارد می گردد، اما دلالان اجازه نمی دهند این نهاده ها به دست دامداران برسد و دامداران و عشایر با معضل روبرو می شوند که در این زمینه هم نیازمند بازرسی شدید هستیم.

دلالان اجازه نمی دهند نهاده های وارد شده به دامداران برسد

جلال رشیدی کوچی شامگاه پنج شنبه 22 مهرماه در جلسه شورای اداری استان فارس که با حضور رئیس جمهور برگزار گردید، اعلام کرد: بحث آب و راه، عمده ترین مسائل روستاهای فارس است که باید رفع گردد علاوه برآن با توجه به شرایط معیشت مردم باید نظارت بر بازار تشدید گردد.

او خواهان بودجه مصوب در بحث آب و افزایش و تسهیل در وام های کشاورزی شد و اضافه نمود: باید شرکت هایی که خون کارگران را در شیشه نموده اند مشخص تکلیف شوند.

رشیدی با بیان اینکه به عنوان یک نماینده، در سرکشی از روستاها از مردم خجالت می کشم، گفت: در بعضی از منطقه ها مردم در 72 ساعت بیش از دو ساعت آب ندارند.

محسن علیزاده نماینده سپیدان نیز در جلسه شورای اداری با بیان اینکه اتصال فارس به دریا در دولت های گذشته هم به تصویب رسیده، توضیح داد: همه پیوست های امنیتی این موضوع تا به امروز صورت گرفته، اما امیدواریم که در دولت سیزدهم به نتیجه برسد.

اتمام آزادراه شمال به جنوب و اتمام قطعه هشت این آزادراه، تکمیل آبرسانی در استان به ویژه شیراز، تکمیل و حمایت از طرح انتقال آب دریا از دیگر مواردی است که نماینده سپیدان به آن اشاره نمود.

تکمیل صنایع تبدیلی و زنجیره غذایی، تعریف پایه های درآمدی نو مثل گردشگری در فارس از دیگر مواردی است که علیزاده به آن اشاره نمود و اضافه نمود: طرح انتقال نفت خام و چهار نیروگاه مصوب احتیاج استان فارس است که با وجود تصویب، برای اجرایی شدن باید به آن توجه گردد.

محسن علیزاده نماینده سپیدان نیز در جلسه شورای اداری فارس با بیان اینکه اتصال فارس به دریا در دولت های گذشته هم به تصویب رسیده، توضیح داد: همه پیوست های امنیتی این موضوع تا به امروز صورت گرفته، اما امیدواریم که در دولت سیزدهم به نتیجه برسد.

علیزاده به اتمام آزادراه شمال به جنوب و اتمام قطعه هشت این آزادراه، تکمیل آبرسانی در استان به ویژه شیراز، تکمیل و حمایت از طرح انتقال آب دریا هم به عنوان دیگر خواسته های مردم فارس اشاره نمود.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 66440

به "دلالان اجازه نمی دهند نهاده های وارد شده به دامداران برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلالان اجازه نمی دهند نهاده های وارد شده به دامداران برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید